Teen Wolf - powstaje pełnoekranowa wersja znanego serialu

Data: 2021-10-08 17:33:54 Autor: MartaM
udostępnij Tweet

Teen Wolf powraca na ekrany, tym razem jednak w formacie pełnometrażowym dzięki umowie zawartej między MTV a Paramount+. Produkcją filmu zajmie się oryginalny twórca serialu, Jeff Davis, który dodatkowo zaangażuje się również w nowy tytuł serialowy — Wolf Pack. Fanów serialu zapewne ucieszy również fakt, że w nowej produkcji pojawi się stara obsada.

Obrazek w treści

  • Teen Wolf powróci jako produkcja pełnometrażowa na platformie Paramount+.
  • Jeff Davis, oryginalny twórca serialu, będzie odpowiedzialny za nową produkcję. 
  • Spotkamy nowego, potężnego przeciwnika, z którym zmierzą się znani już widzom bohaterowie.
  • Zapowiedziano także nowy serial związany z serią — Wolf Pack, który powstanie na podstawie książek Edo Van Belkoma.

Teen Wolf to jeden z najpopularniejszych seriali dla młodzieży, który jeszcze przed kilkoma laty wraz z produkcjami takimi jak Słodkie Kłamstewka czy Pamiętniki Wampirów przyciągał przed ekrany rzesze fanów. — Usłyszeliśmy wasze wycie i odpowiadamy — odpowiadają na ich wezwania twórcy. Szczęśliwie ogłoszony został powrót Nastoletniego Wilkołaka, chociaż tym razem w wersji pełnometrażowej.

Teen Wolf powraca jako film

24 września MTV ogłosiło, że Teen Wolf powróci. Tym razem jako film i na zlecenie amerykańskiej platformy Paramount+. Mimo pierwszej zapowiedzi, brak wciąż jest jakichkolwiek konkretów związanych z produkcją — nie ma wieści o tym, w jaki sposób produkcja trafi do dystrybucji w innych krajach (Paramount+ nie jest dostępne w Polsce, pojawi się jednak w przyszłym roku jako SkyShowtime).   Bez zaskoczenia jest fakt, że premiera została zaplanowana na 2022 rok, jednak na szczegóły będzie trzeba jeszcze poczekać.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Teen Wolf (@teenwolf)

Do Teen Wolf powróci stara obsada i twórcy

Jeff Davis, oryginalny twórca i producent serialu powróci do Beacon Hills, nie ma więc obaw, że dostaniemy jakąś obcą wizję. To jednak niejedyna dobra wiadomość. Wygląda na to, że nowy film to swoiste spotkanie po latach, bo według oficjalnych informacji toczą się właśnie rozmowy z oryginalną obsadą serialu.

Czytaj również: Sex Education: sezon 4 – topowy serial Netflix powróci w kolejnych odcinkach

Możliwe więc jest, że zobaczymy znów Dylana O’Briena jako Stilesa i Tylera Poseya jako Scotta, którzy razem z resztą ekipy walczyli z przeciwnościami losu w nadprzyrodzonych okolicznościach. Główny bohater jest już zresztą wspomniany w synopisie produkcji. Krótki trailer, który ukazał się niedawno, został udostępniony przez Posey’a, a także innych członków oryginalnej obsady, co również pozwala przypuszczać, że zobaczymy w filmie starą ekipę.

O czym będzie film Teen Wolf?

Jak zapowiada w oficjalnym streszczeniu MTV, w Beacon Hills wschodzi pełnia księżyca, a wraz z nią „przerażające zło”. — Wilki znów wyją, wzywając do powrotu Banshee, kojotołaki, Piekielne ogary, Kitsunes i wszystkich innych zmiennokształtnych w nocy — zapowiadają twórcy. 

Czytaj również: „Enola Holmes” wróci z 2 częścią. Adaptacja potwierdzona

Jak się okazuje, tylko Scott McCall, który z nastoletniego wilkołaka, stał się już całkiem dorosłym Alfą i musi zebrać sojuszników i przyjaciół, by wspólnie pokonać potężnego wroga. Oznacza to więc nie tylko powrót głównych bohaterów i znanych lokalizacji, ale i całkiem nowe postaci oraz wątki.

Nie tylko Teen Wolf. Wolf Pack — nowy serial od Jeffa Daviesa

Zapowiedź nie poprzestaje na informacji o filmie. Twórca serialu Teen Wolf, Jeff davis najwyraźniej zaangażuje się również w nowy serial o tej tematyce, który swoją historię oprze na serii książek od Edo Van Belkom.

Może zainteresować cię także...

Powieść Wolf Pack opowiada historię ocalonych z pożaru wilkołaczych dzieci, które próbują dopasować się do ludzkiego świata, w którym przyszło im żyć. Gdy jedno z rodzeństwa zostaje porwane, drugie będzie musiało pokonać wiele przeciwności, by go ocalić, a także stanąć przed trudnymi życiowymi wyborami. Nie wiadomo jednak, jak bardzo serial będzie odzwierciedlał książkę z 2004 roku.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje