Nowa „Plotkara” trafi na HBO w październiku

Data: 2021-09-15 14:36:49 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Pod koniec października w HBO GO pojawi się nowy sezon serialu Plotkara. Oprócz premiery spin-offu popularnego serialu na platformie pojawią się także poprzednie sezony produkcji. 

Obrazek w treści

Już w październiku na HBO Go pojawi się spin-off kultowego serialu Plotkara. Nowa produkcja jest serialem oryginalnym HBO Max, który opowiada o losach nowego pokolenia amerykańskich nastolatków. 

Nowa Plotkara – data premiery w Polsce 

Na nowy serial oparty na formacie produkcji sprzed lat widzowie w Polsce czekają już od pewnego czasu. W Stanach Zjednoczonych premiera nowej wersji Plotkary z dużym sukcesem odbyła się w te wakacje, jednak brak było informacji na temat planowanej premiery tego serialu w Polsce.

Teraz wiadomo już, że wszystkie odcinki pierwszej części sezonu nowej wersji Plotkary pojawią się na HBO GO 26 października 2021 roku. Oprócz tego, na HBO pojawią się także wszystkie dotychczasowe sezony serialu ze starą obsadą. 

Plotkara – nowa wersja – fabuła

Przypomnijmy, że akcja spin-offu Plotkary dzieje się dziewięć lat po wydarzeniach z ostatniego odcinka serialu. Teraz na Upper East Side rządzi kolejne pokolenie młodych ludzi, które zmaga się z równie wielkimi problemami, co ich poprzednicy. 

Może zainteresować cię także...

Zamiast na internetowym blogu, teraz plotki zaczynają rządzić w social mediach. I przyprawią uczniów nowojorskiej szkoły o jeszcze większy zawrót głowy. 

Plotkara 2021 – aktorzy 

Kto wystąpił w nowym sezonie Plotkary? W serialu z 2021 roku pojawiła się nowa obsada produkcji. W rolach głównych w serialu wystąpią Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak oraz Savannah Lee Smith.

Za produkcję odpowiadają Fake Empire i Alloy Entertainment oraz Warner Bros.

Plotkara – książki 

Serial Plotkara oryginalnie oparty był na powieściach Cecily von Ziegesar. Spin-off kontynuować ma sukces poprzednich sezonów Plotkary i opierać ma się zarówno na dotychczasowych scenariuszach, jak i książkach amerykańskiej autorki. 

Pierwszą książkę na podstawie Plotkary kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Plotkara t. 1
Ziegesar Cecily2
Okładka książki - Plotkara t. 1

Nowe wydanie. S wróciła ze szkoły z internatem. Jeśli nie będziemy ostrożne, owinie sobie wokół palca naszych nauczycieli, włoży kieckę, w którą się nie...

dodaj do biblioteczki
Reklamy