Mamy pierwszy zwiastun "Szukając Alaski"!

Data: 2019-07-28 17:48:26 Autor: pobarski

Wiemy już, jak wyglądać będzie ekranizacja jednej z najpopularniejszych książek Johna Greena – Szukając Alaski. Producent – serwis Hulu – zdecydował się na udostępnienie zwiastuna wraz z fotosami.

Szukajac AlaskiFot. Alfonso Bresciani/Hulu's Looking for Alaska

John Green jest popularnym autorem powieści dla młodzieży oraz YouTuberem. Na swoim koncie Amerykanin ma już kilkanaście powieści młodzieżowych, kilka z nich zostało już zekranizowanych.

Czytaj także: "Szukając Alaski" wkrótce jako serial

W 2014 roku na ekranach kin pojawiła się produkcja na podstawie książki Gwiazd naszych wina. W rolach głównych wystąpili wówczas Shailene Woodley oraz Ansel Elgort. Po wielkim sukcesie filmu, proza Greena stała się sprzedażowym bestsellerem książek młodzieżowych.

Teraz w formie miniserialu ekranizowana jest powieść Szukając Alaski, wydana pierwszy raz w Stanach Zjednoczonych 14 lat temu. Szukając Alaski przedstawia historię Milesa, który prowadził naprawdę nudne życie. Wszystko do chwili, w której spotyka Alaskę Young – szaloną dziewczynę, która niezmiernie go fascynuje i wciąga do własnego, niezwykłego świata. Kiedy Alaska odchodzi, Miles wraz z przyjaciółmi postanowi odkryć tajemnicę związaną z jej odejściem.

Czytaj także: "Gwiazd naszych wina" – czy będzie część druga?

Szukając Alaski to produkcja, która pojawi się w serwisie Hulu – znanym, amerykańskim serwisie streamingowym, którego zasady działania podobne są do tych znanych nam z Netfliksa czy HBO Go. W ostatni weekend lipca Hulu postanowiło udostępnić widzom minutowy zwiastun serialu.

Premierę serialu zaplanowano na październik tego roku, a w rolach głównych pojawić mają się Charlie Plummer i Kristine Froseth. Oprócz nich w serialu zagrają Denny Love, Jay Lee i Timothy Simons, a za całość odpowiada Josh Schwartz (Plotkara) i Stephanie Savage.

Będziecie oglądać? Znacie twórczość Johna Greena?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szukając Alaski
0
Okładka książki - Szukając Alaski

Życie Milesa Haltera było totalną nudą aż do dnia, gdy zaczął naukę w równie nudnej szkole z internatem. Wtedy spotkał Alaskę Young. Piękną, inteligentną...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Manhattan Babilon
Lech Majewski
Manhattan Babilon
Nigdy nie będziesz mną
Anna M. Brengos;
Nigdy nie będziesz mną
Orangeboy. Masz u nas dług
Patrice Lawrence
Orangeboy. Masz u nas dług
Mały manipulator
Bartosz Sztybor;
Mały manipulator
Westerplatte
Jacek Komuda
Westerplatte
Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk
Harem
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Jolanta Berezowska, Małgorzata Berezowska
Pan Taro w Krainie Śpiących Talentów
Pokaż wszystkie recenzje