Mamy pierwszy zwiastun "Szukając Alaski"!

Data: 2019-07-28 17:48:26 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Wiemy już, jak wyglądać będzie ekranizacja jednej z najpopularniejszych książek Johna Greena – Szukając Alaski. Producent – serwis Hulu – zdecydował się na udostępnienie zwiastuna wraz z fotosami.

Szukajac AlaskiFot. Alfonso Bresciani/Hulu's Looking for Alaska

John Green jest popularnym autorem powieści dla młodzieży oraz YouTuberem. Na swoim koncie Amerykanin ma już kilkanaście powieści młodzieżowych, kilka z nich zostało już zekranizowanych.

Czytaj także: "Szukając Alaski" wkrótce jako serial

W 2014 roku na ekranach kin pojawiła się produkcja na podstawie książki Gwiazd naszych wina. W rolach głównych wystąpili wówczas Shailene Woodley oraz Ansel Elgort. Po wielkim sukcesie filmu, proza Greena stała się sprzedażowym bestsellerem książek młodzieżowych.

Teraz w formie miniserialu ekranizowana jest powieść Szukając Alaski, wydana pierwszy raz w Stanach Zjednoczonych 14 lat temu. Szukając Alaski przedstawia historię Milesa, który prowadził naprawdę nudne życie. Wszystko do chwili, w której spotyka Alaskę Young – szaloną dziewczynę, która niezmiernie go fascynuje i wciąga do własnego, niezwykłego świata. Kiedy Alaska odchodzi, Miles wraz z przyjaciółmi postanowi odkryć tajemnicę związaną z jej odejściem.

Czytaj także: "Gwiazd naszych wina" – czy będzie część druga?

Szukając Alaski to produkcja, która pojawi się w serwisie Hulu – znanym, amerykańskim serwisie streamingowym, którego zasady działania podobne są do tych znanych nam z Netfliksa czy HBO Go. W ostatni weekend lipca Hulu postanowiło udostępnić widzom minutowy zwiastun serialu.

Premierę serialu zaplanowano na październik tego roku, a w rolach głównych pojawić mają się Charlie Plummer i Kristine Froseth. Oprócz nich w serialu zagrają Denny Love, Jay Lee i Timothy Simons, a za całość odpowiada Josh Schwartz (Plotkara) i Stephanie Savage.

Będziecie oglądać? Znacie twórczość Johna Greena?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szukając Alaski
John Green22
Okładka książki - Szukając Alaski

Życie Milesa Haltera było totalną nudą aż do dnia, gdy zaczął naukę w równie nudnej szkole z internatem. Wtedy spotkał Alaskę Young. Piękną, inteligentną...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy