Konkurencja dla „Królowych życia”? Polsat zapowiada swój własny hit o bogaczkach!

Data: 2023-06-20 15:38:43 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Telewizja Polsat ogłosiła, że kultowe amerykańskie reality show The Real Housewives zagości jesienią w polskiej telewizji. Format, który odniósł sukces na całym świecie, będzie można obejrzeć już także w polskiej wersji.

Grafika z programu reality show "The Real Housewives". fot. mat. prasowe stacji Polsat

Biuro prasowe Polsatu oficjalnie ogłosiło jesienny start nowego reality show bazującego na znanym, światowym formacie, który w wielu krajach odniósł wielki sukces. Program z gatunku reality show nosi tytuł The Real Housewives. W Stanach Zjednoczonych zadebiutował w roku 2006, pojawiając się stopniowo w kolejnych krajach. Już jesienią na antenie Polsatu zobaczymy 35 edycję w globalnej rodzinie formatu o tytule The Real Housewives Warszawa. Co o niej wiemy? 

The Real Housewives Warszawa – o czym będzie nowy program na Polsacie? 

Program The Real Housewives Warszawa skupiać się będzie na siedmiu bajecznie bogatych kobietach, które społeczny i zawodowy status zawdzięczają tylko sobie. Do nowego programu uczestniczki zostały wybrane drogą castingu, a widzowie będą świadkami wielkich emocji bohaterek związanych z ogromnymi pieniędzmi, przyjaźniami i oczywiście intrygami.

Czytaj również: Doda z kolejnym własnym programem! „Doda. Dream Show” już wkrótce na Polsacie

W programie wezmą udział kobiety na co dzień pracujące w branży kosmetycznej, medycznej i hotelarskiej oraz high-tech, które łączy jedno — kochają to, co robią równie mocno, jak piękne i drogie rzeczy.

Zobaczymy gdzie mieszkają, dowiemy się jak doszły do swoich fortun, jak wygląda ich luksusowa codzienność. Przekonamy się jak ważna jest dla nich rodzina oraz co oznacza dla nich lojalność i przyjaźń. Będziemy świadkami ich wspólnych spotkań, zobaczymy jakie relacje nawiązują się między nimi i przekonamy się, czy w świecie wielkich pieniędzy jest miejsce na takie sentymenty?

–  Zdradza dyrektor programowy i członek zarządu Polsatu, Edward Miszczak.

The Real Housewives Warszawa – ile odcinków będzie miał nowy program i kiedy emisja? 

Na ten moment nie wiemy z ilu odcinków będzie składała się polska wersja światowego hitu reality show, jakim jest The Real Housewives. Na informacje na temat ilości odcinków, a także konkretnej daty emisji będziemy musieli zatem poczekać.

Czytaj również: „Outlander” powrócił. 7 sezon już na Netfliksie 

Pewne jest jednak, że program, który podbił światowe rynki telewizyjne i stał się fenomenem popularności m.in. w Australii, Francji, Włochach, Holandii, na Węgrzech czy w Grecji, w Polsce zadebiutuje już jesienią tego roku.

Tagi: The Real Housewives Warszawa, programy rozgrywkowe, reality show, polsat,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
A wokół nas pomarańcze
Weronika Tomala
A wokół nas pomarańcze
Déja vu
Jolanta Kosowska
 Déja vu
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Pokaż wszystkie recenzje