The Traitors. Zdrajcy – odcinek 2: Przed nami pierwsza eliminacja! Poznajcie streszczenie 2 i 3 odc.

Data: 2024-03-06 17:25:01 | Ten artykuł przeczytasz w 3 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

Przed tygodniem na antenie TVN wystartował nowy reality show The Traitors. Zdrajcy. Już dziś będziemy mogli zobaczyć 2 odcinek programu. Emocji na pewno nie zabraknie – tym razem czeka na uczestników pierwsza eliminacja ze strony Zdrajców.

The Traitors. Zdrajcy 2 odcinekfot. mat. prasowe x-news / © Piotr Mizerski / TVN

Przed nami 2 odcinek pierwszej polskiej edycji programu The Traitors. Zdrajcy. Nowe wyzwania i grupa, która zmniejszyła się o kolejną osobę – właśnie to czeka na nas w nowym odcinku. Jeśli jesteście ciekawi, co wydarzy się dziś i za tydzień w programie, koniecznie przeczytajcie ten artykuł do końca!

The Traitors. Zdrajcy odc. 2 – opis 

Co wydarzy się w 2 odcinku The Traitors. Zdrajcy? Przypomnijmy, że przed tygodniem z programem pożegnało się troje pierwszych uczestników już na samym starcie, a prowadząca – Malwina Wędzikowska – wybrała troje zdrajców, których zadaniem jest psucie szyków całej grupy. 

Czytaj również: The Traitors. Zdrajcy – 3 odcinek przed nami! Kolejna osoba odpada z programu! Co się wydarzy? 

W 2 odcinku uczestnicy spotkają się na pierwszym wspólnym śniadaniu. Poznają wtedy, kto – decyzją Zdrajców – musiał opuścić program. Czy w nowym odcinku Lojalni poznają tożsamości Zdrajców? Malwina zaproponuje uczestnikom kolejne zadanie, w którym wygrać będzie złote monety. Tym razem o charakterze… muzycznym – grupa podzieli się na dwa zespoły. Jeden z nich będzie wygrywał melodie na dzwonach starej wieży, drugi zaś – będzie musiał znaleźć pozytywkę z dokładnie taką melodią. Jednak czy Dominika, Monika i Alex sprawnie przeszkodzą Lojalnym w działaniu? Tego dowiemy się już wkrótce!

The Traitors. Zdrajcy odc. 2 – kiedy w tv? 

Kiedy zobaczyć będzie można 2 odcinek Zdrajców? Nowy epizod wyemitowany zostanie na antenie stacji TVN w środę, 6 marca 2024 r. o godz. 21:35. Po premierze w telewizji, nowy epizod pojawi się również w internecie – na platformie Player.pl. 

The Traitors. Zdrajcy 3 odc. – co będzie za tydzień? 

W kolejnym, 3 odc. uczestnicy zmierza się z nowymi wyzwaniami. Zdrajcy będą próbowali zwerbować do swojego zespołu jednego z Lojalnych. Jednak czy ich siła przekonywania będzie dostateczna? A może ich potencjalny „narybek” obróci się przeciwko nim? Malwina zaproponuje także specjalne zadanie, dzięki któremu do wspólnej kasy trafią kolejne środki: przenoszenie beczek. 

Czytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

3 odc. The Traitors. Zdrajcy pojawi się w telewizji dokładnie za tydzień – 13 marca 2024 r. o godz. 21:35. Jak zawsze – na antenie stacji TVN.

Przeczytaj także:


Tagi: The Traitors. Zdrajcy, programy rozrywkowe, reality show,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Megamonstrum
David Walliams
Megamonstrum
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje