Transporter 3 – Luc Besson i Jason Statham po raz trzeci łączą siły we wspólnym akcyjniaku!

Data: 2020-09-11 18:35:00 Autor: tadas

Transporter 3 to kolejna odsłona znanej i cenionej francusko-brytyjskiej serii filmów akcji Luca Bessona oraz Jasona Stathama, którzy po raz kolejny oferują nam masę efektownych scen akcji, wybuchy, strzelaniny oraz zabawę idealnie spajającą się z popcornem oraz gazowanym napojem.

Obrazek w treści

Transporter 3 to sensacyjny film akcji z 2008 roku prezentujący kolejne łowcy Franka Martina, stającego naprzeciw kolejnym gangsterom oraz bandytom.

Czytaj także: Harry Potter i Komnata Tajemnic – Sekrety i dziwne zdarzenia wprowadzają chaos w Hogwarcie!

Transporter 3 – opis

O czym jest film Hransporter 3? Frank Martin po raz kolejny oficjalnie powraca do pracy, tym razem mierząc się z jeszcze większą ilością efektownych oraz zaskakujących działań i akcji, zapewniających widzom kolejną porcję znakomitej zabawy. To będzie największe wyzwanie przed Martinem w jego karierze.

Johnson zleca specjalne zadanie protagoniście, który... z niego zwyczajnie rezygnuje, przekazując je Malcolmowi Manville'owi. To wszystko zadziwia, jednakże szczególnie z uwagi, że ten drugi szybko ginie łamiąc wcześniej znane zasady.

Czytaj także: Bridget Jones: W pogoni za rozumem – Bridget staje się zazdrosna o asystentkę Marka!

Przez to Frank msi dokończyć zadanie, w postaci bezpiecznego dowiezienia Valentiny do Odessy, będącej teoretycznie córką zwykłego ukraińskiego urzędnika. Wbrew pozorom wszystko zmienia się w trakcie, gdy okazuje się jak ciężkie zadanie stoi przed bohaterami, którzy przygotowali serię pułapek.

Transporter 3 – obsada

Kto wystąpił w filmie Transporter 3? Najważniejsza rola po raz kolejny przypadła Jasonowi Stathamowi (Porachunki, Przekręt, Mechanik: Konfrontacja, Teoria Chaosu, London, Zabójca, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw), który po raz kolejny był drugą najważniejszą osobą zaangażowaną w projekt poza Luciem Bessonem.

Czytaj także: "Leśniczówka": Policja i prokuratura rozpoczynają interwencje! Co wydarzy się w 243 i 244 odc Leśniczówka?

Oprócz nich w produkcji wystąpili również François Berléand, Robert Knepper, Jeroen Krabbé i Alex Kobold.

Transporter 3 – gdzie obejrzeć? 

Film Transporter 3 dziś możemy zobaczyć we wtorek, 15 września o 20:00 na antenie stacji TV Puls.

Czytaj także: After 3 – co wiadomo na temat kontynuacji serii?  

Transporter 3 – opinie

Film Transporter 3 po raz kolejny został przyjęty słabo przez krytyków, jednakże fani ponownie nie zawiedli, gęsto gromadząc się w kinach na kolejnej części lubianego i cenionego przez fanów "akcyjniaka", oferując widzom jeszcze więcej efektownych scen, idealnie nadających się do odpoczynku z popcornem.

Transporter 3 – książka

Film Transporter 3 to kolejna świetnie się sprzedająca seria filmowa Luca Bessona, zapoczątkowana oraz zrealizowana w jego własnej głowie. Wobec tego scenariusz to opowieść samodzielna, nie mająca powiązania z żadną powieścią.

Czytaj także: Warszawianka – oto nowy serial Jakuba Żulczyka i Jacka Borcucha dla HBO

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Wizna
Jacek Komuda
Wizna
Selfie z Toskanią
Monika B. Janowska;
Selfie z Toskanią
Dom sekretów
Natalia Bieniek
Dom sekretów
Magiczne skrzypce
Izabella Klebańska
Magiczne skrzypce
Zapach makadamii
Anna Wojtkowska-Witala
Zapach makadamii
Bezsenna
Lou Morgan
Bezsenna
Czwarta władza szóstej B
Adam Studziński;
Czwarta władza szóstej B
Drogi Edwardzie
Ann Napolitano
Drogi Edwardzie
Zośka. Dopóki biło serce
Anna Stryjewska;
Zośka. Dopóki biło serce
Pokaż wszystkie recenzje