Nowe zdjęcia z 4 sezonu serialu Virgin River!

Data: 2022-05-12 15:25:33 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Virgin River to serial, który stał się wielkim hitem Netflixa. Fani z całego świata od 3 sezonów wiernie śledzą losy głównych bohaterów. Wiemy już, że inspirowana książkami Robyn Carr produkcja doczeka się kolejnych sezonów – 4 i 5. Co więcej, znamy datę premiery 4 sezonu, a zdjęcia z planu ujawniają sporo informacji o fabule. Co warto wiedzieć na temat 4 sezonu serialu Virgin River?

Obrazek w treściFot. materiały prasowe Netflix

Virgin River to serial, który już od kilku lat przynosi widzom mnóstwo emocji i wzruszeń. Pierwsze sezony luźno inspirowane były powieściami z cyklu Virgin River, znanego wcześniej pod tytułem W cieniu sekwoi. Jak będzie z sezonem 4? 

Virgin River sezon 4 – data premiery

Data premiery czwartego sezonu serialu Virgin River długo pozostawała tajemnicą. Netflix oficjalnie poinformował właśnie, że widzowie będą mogli obejrzeć go już w najbliższe wakacje.

Data premiery 4 sezonu Virgin River to 20 lipca 2022. 

Virgin River sezon 4 - wszystkie odcinki

Ciekawe jest to, że w 12 sezonie serialu Virgin River liczba odcinków została zwiększona do 12. To o 2 więcej niż w przypadku pierwszych trzech odsłon serialu – każda z nich liczyła 10 odcinków. Niedostępna jest jeszcze pełna lista odcinków z krótkimi opisami i tytułami – gdy tylko się pojawi, natychmiast przyjrzymy się jej bliżej.

Virgin River 4 sezon – opis, co się wydarzy?

O czym opowiadał będzie kolejny sezon serialu Virgin River? Opis 4 sezonu produkcji, zakończenie poprzedniej serii oraz udostępnione fanom zdjęcia pozwalają zorientować się, co się wydarzy.

3 sezon Virgin River niejednokrotnie zaskakiwał fanów produkcji. Podobnie będzie w przypadku 4 odsłony. Jeśli nie oglądaliście 3 sezonu Virgin River, w tym miejscu powinniście przestać czytać, bo zdradzimy kilka szczegółów fabuły.

Przypomnijmy, że główna bohaterka, Mel (w tej roli Alexandra Breckenridge), pod koniec poprzedniego sezonu stanęła przed poważnym dylematem. Nie wiedziała, czy dziecko, którego się spodziewa, będzie potomstwem Marka, zmarłego męża Mel, czy też Jacka (Martin Henderson). Cieszy się jednak tym, że jej wielkie pragnienie zostania mamą ma szanse się spełniać. Otuchy dodaje jej wsparcie ze strony Jacka, który jednak ma wątpliwości wynikające z tego, że również nie może być pewny, czy będzie dla dziecka ojcem, czy ojczymem. 

Czytaj również: Virgin River - romantyczny serial Netflixa

Znanego z poprzedniego sezonu Doktorka dręczyć będą poważne problemy zdrowotne, w dodatku będzie się on zmagał z wpływami urazu mózgu Hope na psychikę.

Z kolei Brie, która miała wyjechać z Virgin River, ostatecznie spróbuje potwierdzić, że Brady jest niewinny. Nawiąże też bliski kontakt Mikiem i niebezpiecznie zbliży się do Calvina i jego przestępczych działań. 

W ostatnim odcinku 3 serii Virgin River odurzony Preacher znalazł się odurzony w lesie i stanął w obliczu poważnego niebezpieczeństwa. Zdjęcia wskazują jednak, że mężczyzna przeżyje i zyska szansę na nową miłość. Wciąż jednak liczył będzie na to, że jeszcze spotka się z Christopherem i Paige.   

Virgin River sezon 4 – kto wystąpi? Obsada

W serialu powrócą Alexandra Breckenridge w roli Mel oraz Martin Henderson jako Jack. Co ciekawe, do obsady dołączą dwie nowe postaci – Mark Ghanime w roli doktora Camerona Hayeka. Na ekranie pojawi się również Denny Cutler jako wnuk Doktorka, Zibby Allen jako Brie oraz Benjamin Hollingsworth jako Brady.  

Virgin River sezon 4 – zwiastun

Niestety, Netflix nie udostępnił jeszcze zwiastunu 4 sezonu serialu Virgin River. Możemy jedynie wrócić do filmu promującego 3 sezon produkcji:  

Virgin River sezon 4 – gdzie obejrzeć?

4 sezon Virgin River obejrzeć będzie można już 20 lipca 2022 na Netflixie. 

Virgin River – książki

Fabuła książek Robyn Carr mocno odbiega od wydarzeń, które obejrzeć możemy na ekranie podczas projekcji serialu Netflixa. Wydaje się, jakby scenarzyści wybierali poszczególne wątki z kolejnych książek cyklu, po czym łączyli je w scenariuszach kolejnych odcinków w zupełnie nową całość. Lektura powieści może więc przynieść wielu czytelnikom spore zaskoczenie, trudno też na podstawie książek przewidzieć, jak dalej potoczy się akcja serialu. 

W cyklu W cieniu sekwoi ukazały się dotychczas książki Słońce po burzy, Kłopoty w raju, Tęcza nad doliną, Pożegnanie z przeszłością, Ulotne chwile szczęścia, Apetyt na miłość. Dwa pierwsze tomy zostały niedawno wznowione przez Wydawnictwo HarperCollins Polska.

Książkę Słońce po burzy kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Słońce po burzy
Robyn Carr0
Okładka książki - Słońce po burzy

Kalifornijskie miasteczko Virgin River leży u podnóża gór, w cieniu strzelistych sekwoi. Życzliwi mieszkańcy, spokojne życie i piękna przyroda sprawiają...

dodaj do biblioteczki
Reklamy