Zostań bibliotekarzem i pomóż chorym dzieciom!

Autor: mojebestsellery
News - Zostań bibliotekarzem i pomóż chorym dzieciom!

Już w niedzielę, 13 stycznia, odbędzie się 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już teraz wiele firm i organizacji włączają się w działania charytatywne, wystawiając na licytację unikatowe oferty. Po raz drugi do WOŚP dołącz Biblioteka Gdynia, oferując… jednodniowy dzień pracy w bibliotece!

27. finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, a tegoroczna zbiórka pieniędzy przeznaczona jest na zakup potrzebnej aparatury medycznej dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w Polsce. Do akcji dołącza się Biblioteka Gdynia. W swojej aukcji na Allegro Charytatywnie oferuje jednodniową posadę bibliotekarza.

Każdy, kto od zawsze marzył o pracy wśród książek, może przez jeden dzień zostać prawdziwym bibliotekarzem. Układanie książek? Wypożyczenia i prolongaty? I popołudniowa kawa na zapleczu? To wszystko czeka na zwycięzcę licytacji, która zakończy się 13 stycznia o godzinie 23:55.

Obecna kwota (kwota na 05.01.19, godz. 20:30) tej nietypowej aukcji wynosi 100 złotych, choć licytacja uruchomiona została dopiero wczoraj! W akcję WOŚP zaangażowała się także Katarzyna Puzyńska, znana polska pisarka kryminałów, wystawiając na aukcję pakiet 21 książek z autografem, zakładki i torby. Obecnie kwota licytacji wynosi prawie 700 złotych!

Wszystkie zebrane podczas aukcji pieniądze, przekazane zostaną Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W ten sposób nie tylko możemy spełnić swoje marzenia, ale także – pomóc najmniejszym Polakom.

Fot. Łukasz Widziszowski / mat. prasowe WOŚP

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy