Ambicje, medycyna, mi這嗆 w Turynie... – serial Z biciem serca

Data: 2022-09-05 12:37:04 Autor: Tamer Adas
udost瘼nij Tweet

W najbliższym czasie widzowie będą mogli ujrzeć kolejny serial w świecie medycyny oraz lekarzy, którym zostanie włoskie „Z biciem serca". Tym razem akcja zabierze widzów do Turynu lat 70. ubiegłego wieku, prezentując zmagania o sławę, szacunek, realizację ambicji oraz spełnienia miłosnego. Czy warto śledzić tę serię?

Obrazek w treści

"Z biciem serca" to włoski serial z 2021 roku w reżyserii Riccardo Donny. Co dokładnie wiadomo na temat serialu Z biciem serca?

Z biciem serca – opis, o czym jest serial?

Najnowsza seria ma zaprezentować widzom wydarzenia z 1967 roku ze szpitala Le Molinette. To właśnie tutaj kierownikiem kardiochirurgicznego oddziału jest Cesare Corvara, niezwykle ambitny lekarz. Jego wielkim marzeniem jest przeprowadzenie jako pierwszy człowiek w historii przeszczepu serca.

Aby stać na czele i zebrać całą sławę, postanawia ściągnąć do pomocy Alberto Ferrarisa, doświadczonego ze Szwecji medyka, który uchodzi za jedną ze wschodzących gwiazd światowych. Z Houston na miejscu pojawia się także wyśmienita oraz piękna Delia Brunello, znakomita kardiolog z wielkich umiejętnościach diagnozowania najbardziej wymagających przypadków.

Na papierze cały plan wydaje się być doskonały, jednakże... Cesare nie ma zielonego pojęcia, że oboje młodych ludzi niegdyś tworzyło związek, co znacząco utrudni im nadchodzące wyzwanie. Pytanie brzmi, czy dane uczucia nie doprowadzą genialnych zamierzeń do gigantycznej katastrofy...

Z biciem serca – wszystkie odcinki

Co warto wiedzieć na temat nadchodzących odcinków serialu Z biciem serca? Omówienia poszczególnych epizodów znajdziecie w tym miejscu:

Z biciem serca – 2 sezon?

Dotychczas stacja RAI zdecydowała się zaoferować widzom jedynie pojedynczą serię z 16 epizodami, które spotkały się z mocno przeciętnym przyjęciem. Całość nie powaliła widzów, ale okazała się solidną dawką rozrywki. Być może ten czynnik był decydujący dla przyszłości marki, póki co nie możemy jednoznacznie tego ocenić.

Z biciem serca – zwiastun

Włoski seria już od dziś będziemy mogli zobaczyć, delektując się niezłymi wydarzeniami, efektownymi scenami oraz specyfiką aktorską, której na co dzień nie uświadczamy w wydaniu rodzimych aktorów telewizyjnych oraz filmowych.

Z biciem serca – ile odcinków? Gdzie zobaczyć?

Pierwszy i dotychczas jedyny sezon „Z biciem serca" zagości także w Polskiej telewizji z 16 odcinkami, które będą emitowane codzienne w ciągu tygodnia, oferując widzom pojedynczą historię rozgrywającą się we Włoszech pod koniec lat 70. ubiegłego wieku. Telewizja Polska wyemituje serię za pośrednictwem TVP 2 już od poniedziałku, 5 września od 21:40.

Z biciem serca – książka

Omawiana w tym wpisie seria Z biciem serca to kolejna samodzielna opowieść, nie posiadająca żadnego powiązania w powieści. W zamian może zainteresujecie się książką Spotkajmy się o północy, autorem książki jest Aleksandra Rochowiak, a wydaniem której zajęło się wydawnictwo Filia.

Książkę "Spotkajmy się o północy" wydawnictwa można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: seriale, tvp, Italia, medycyna,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je髒eli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
C鏎ki t璚zy
Hanna Cygler
C鏎ki t璚zy
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczy雟ka
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
安i徠eczna narzeczona
Paulina Koz這wska
安i徠eczna narzeczona
Wy郾ione szcz窷cie
Kristin Hannah
Wy郾ione szcz窷cie
Szcz窷ciarz
Marta D瑿owska
 Szcz窷ciarz
Kto szuka, ten znajdzie
Dorota W鎩cik ;
Kto szuka, ten znajdzie
Poka wszystkie recenzje