W świecie rywalizacji płatnych zabójców i azjatyckich mafii – Zabójca

Data: 2022-05-14 09:00:09 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Na ekrany telewizyjna powraca film akcji Zabójca, prezentujący zaciętą i emocjonalną walkę Rogue'a odegranego przez Jeta Li wraz z Crawfordem, w którego wcielił się Jason Statham. Jaki duet stworzyli doświadczeni aktorzy?

Zabójca to amerykański film sensacyjny z 2007 roku w reżyserii Philipsa G. Atwella.

Zabójca – opis

O czym jest Zabójca? Agent FBI poluje na grupę przestępców, współpracujących ze słynną japońską mafią. Podczas ich akcji jego partner Tom zostaje poważnie raniony, a kolejnego dnia funkcjonariusz oraz cała jego rodzina zostają zamordowani przez zawodowego mordercę Rougue'a. Jack na miejscu odnajduje tytaniczną łuskę, która jest swego rodzaju mrocznym podpisem sprawcy.

Po trzech latach Crawford po raz kolejny odnajduje tego typu przedmiot, w japońskim barze.

Czytaj także: Saga Zmierzch - Księżyc w nowiu – Krople krwi rozdzielą zakochaną parę...

Morderstwo na członkach Yakuzy przywodzi bohaterowie myśl, że jego wielki przeciwnik musiał przejść operację plastyczną. Wykorzystując ekspertów w tej dziedzinie, próbuje odnaleźć swojego arcy wroga, podczas gdy ten namawia lidera chińskiej triady do zmierzenia się z japońskimi oddziałami Kiry. Nadchodzi wielka mafijna wojna...

Zabójca – obsada

Kto wystąpił w Zabójca? Twarzami projektu zostali Jason Statham oraz Jet Li, którzy razem wypadli bardzo dobrze, kreując znakomity duet, który po dziś dzień przez wielu widzów postrzegany jest jako najmocniejszy punkt tego filmu.

Czytaj także: Shrek. Film, który musisz obejrzeć ze swoim dzieckiem

Na ekranie pojawili się również Devon Aoki, John Lone czy Luiz Guzman.

Zabójca – gdzie obejrzeć?

Telewizyjna emisja Zabójca odbędzie się w sobotę, 14 maja 2022 roku o godzinie TV Puls o godzinie 20:00. Reemisja odbędzie się w piątek, 20 maja o 21:50 na tej samej antenie oraz tego samego dnia o 22:55 na Kino TV.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 9 do 15 maja 2022 roku

Zabójca – opinie

Przyjęcie Zabójcy okazało się wbrew pozorom naprawdę niezłe, opowieść nie została tak przerysowana, jak mogło to wyglądać na papierze. Historia jak na swój gatunek oraz segment potrafiła się obronić, świetnie spajając się z efektownymi scenami akcji oraz bardzo, bardzo dobrą grą aktorską.

Czytaj również: Niezwyciężony – Miłość, która zwyciężyła nad dramatem!

Zabójca – książka

Opowieść bazuje na autorskiej opowieści, prezentując widzom niezłą jak na film sensacyjny akcji, zawierając nietypowe wydarzenia oraz historię, która zdecydowanie umili Wam wieczór. Być może jednak o wiele lepiej bawić się będziecie z książką Zabójca, wydanej przez Rebis.

Książkę „Zabójca” kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy