Niezwyciężony – Miłość, która zwyciężyła nad dramatem!

Data: 2021-01-09 08:30:01 Autor: tadas

Film Niezwyciężony to niezwykła filmowa biografia ukazująca widzom historię mężczyzny, któy w wyniku ataku terrorystycznego zostaje poważnie ranny, traci obie nogi i na nowo musi zbudować swoje życie. Jak jego działania pomogą w powstrzymaniu przestępcy? Jak sobie poradził z ograniczeniami?

Obrazek w treści

Niezwyciężony to amerykański film biograficzny z 2017 roku w reżyserii Davida Gordona Greena.

Niezwyciężony – opis

O czym jest film Niezwyciężony? Jeff Bauman nie ma łatwego życia, pracuje w poczciwym sklepie, mieszka z matką mającą problemy z nadmiernym spożyciem alkoholu, a wolny czas spędza zazwyczaj podczas kibicowania ekipie Red Sox. Miewa jednak chwilami lepsze, pełne zabawy towarzyskie życie. Wciąż młody chłopak jest nieodpowiedzialny, marząc jedynie o wolnej zabawie, bez mocnych powiązań czy poważnych związków.

Pewnego dnia poznaje Erin, z którą udaje mu się powoli ustabilizować swoje życie. Mężczyzna postanawia, że będzie jej kibicował podczas jej udziału w maratonie w Bostonie.

Czytaj także: Protektor (2012) – 12-letnia Mei staje się celem dla potężnych gangów!

Podczas wydarzenia dojdzie do pamiętnego zamachu w 2013 roku, w trakcie którego zostaje poważnie ranny, w wyniku czego traci obie nogi. Gdy udaje mu się odzyskać przytomność, jego wspomnienia stanowią przełom dla śledztwa, a dla niego samego rozpoczyna się wielka walka o powrót do normalnego życia. Droga do tego poziomu, pełna jest bólu oraz trudności. Uczucie do dawnej partnerki, pozwoli mu poradzić sobie ze wszystkimi problemami....

Niezwyciężony – obsada

Kto wystąpił w Niezwyciężony? W głównej roli wystąpił Jake Gyllenhaal (Labirynt, Everest, Miłość i inne używki, Książę Persji Piaski czasu, Kod nieśmiertelności, Zodiak, Donnie Darko, Pojutrze), który swoim znakomitym występem potwierdził jak wiele jest w stanie pokazać na ekranie.

Czytaj także: Hobbit: Bitwa Pięciu Armii – Pokonanie Smauga, było jedynie początkiem...

U jego boku wystąpili Tatiana Maslany, Miranda Richardson oraz Richard Lane.

Niezwyciężony – gdzie zobaczyć?

Gdzie można zobaczyć film Niezwyciężony? Emisja telewizyjna odbędzie się w sobotę, 9 stycznia o godzinie 21:35 na antenie telewizji TVP 1. 

Czytaj także: "Mroczny Rycerz" powstaje – powrót znanego bohatera

Produkcja dostępna jest także na serwisach VOD.

Niezwyciężony – opinie

Film Niezwyciężony został dobrym, ciepło przyjętym filmem, który pomimo swoich ograniczeń i tak okazał się wartościową oraz wyrazistą historią, oferującą widzom wiele motywacji oraz inspiracji, do walki z ograniczeniami i dramatami w życiu codziennym.

Czytaj także: "Dom nad jeziorem". Romans w przyszłości

Niezwyciężony – książka

Film Niezwyciężony jest filmową adaptacją historii biograficznej Niezwyciężony, autorstwa Jeffa Baumana ukazująca jego całą historię walki o swoje życie, szczęście oraz nadzieję na to, że wszystkie problemy będzie w stanie pokonać. Być może jednak po seansie zdecyduje się na lekturę książki Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu, autorstwa Nicka Vuicica.

Książkę Niezwyciężony! Potęga wiary w działaniu w niezłej cenie zakupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.