Zaginiona – odnaleźć porywacza

Data: 2020-08-22 12:13:12 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

Zaginiona to pochodzący z 2012 r. thriller przedstawiający losy młodej kobiety, która postanawia samemu odnaleźć porywacza swojej siostry. W roli głównej Amanda Seyfried.

Obrazek w treści Zaginiona – odnaleźć porywacza [jpg]

Zaginiona to amerykański thriller z 2012 r. mówią o zaangażowanej w poszukiwania siostry kobiecie. Niebawem produkcja ponownie wyemitowana zostanie w telewizji.

Zaginiona – opis

Zaginiona przedstawia historię Jill, która wraz ze swoją siostrą Molly samotnie mieszka w Portland, miejscowości USA. W przeszłości Jill miała sporo problemów o podłożu psychicznym, a przed rokiem – zaginęła, a gdy się odnalazła, powiedziała, że ktoś ją porwał i próbował pochować żywcem. Policja nie odnalazła jednak śladów, które potwierdziłyby historię kobiety.

Czytaj także: "La Bandida": Graciela walczy o córkę. Co wydarzy się w 50 i 51 odc La Bandida?

Teraz Jill próbuje zdystansować się i zacząć żyć normalnie. Pracuje na nocki w barze jako kelnerka, prowadząc nudne i statyczne życie. Po jednej z nocnych zmian Jill wraca do domu i odkrywa, że w mieszkaniu nie ma jej siostry. Okazuje się, że kobieta zaginęła bez śladu.

Kobieta sama zaczyna poszukiwania siostry, będąc pewna, że za porwaniem stoi ta sama osoba, która przed rokiem napadła na nią. Jednak policja to ją samą uznaje za podejrzaną.

Zaginiona – obsada

Kto wystąpił w filmie Zaginiona? W roli głównej wystąpiła Amanda Seyfried. U jej boku wystąpili Daniel Sunjata oraz Wes Bentley.

Czytaj także: Siostra Sherlocka w akcji. Niebawem film Enola Holmes

Oprócz nich w produkcji zagrali także Sebastian Stan, Socratis Otto, Jennifer Carpenter, Nick Searcy oraz Emily Wickersham.

Zaginiona – gdzie obejrzeć

Film Zaginiona stosunkowo często zobaczyć można w telewizji. Produkcja niebawem wyemitowana zostanie przez TVP 2. Film na antenie telewizyjnej dwójki zobaczyć będzie można w najbliższy czwartek, 9 lutego o godz. 20:50. Reemisja odbędzie się w niedzielę, 12 lutego o 0:55 na tej samej antenie oraz w piątek, 17 lutego 2023 roku o godzinie 21:30 na TVP Kobieta.

Zaginiona – opinie

Film Zaginiona otrzymał mieszane opinie widzów, jednak większość z nich podkreślała, że jest to ciekawa produkcja z nietuzinkową zagadką, dla której warto zobaczyć ten thriller.

Zaginiona – książka

Film Zaginiona powstał na podstawie oryginalnego scenariusza, co oznacza, że nie istnieje książka powiązana z tym tytułem. Zamiast tego zaproponować możemy inny tytuł – powieść W głębi lasu, która przedstawia historię prokuratora zajmującego się sprawą śmierci pewnego mężczyzny. Niebawem okazuje się, że denat powiązany jest z zaginięciem przed laty siostry prokuratora.

Książkę kupić można poniżej:

 

Tagi: thrillery, filmy sensacyjne,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Holly
Stephen King
Holly
Najważniejsze to przeżyć
Ałbena Grabowska
Najważniejsze to przeżyć
Tango z rożnem
Iwona Banach
Tango z rożnem
Domki z kart
Anna Ziobro
Domki z kart
Ostatni trop Kopernika
Marcin Przewoźniak
Ostatni trop Kopernika
Podróbka
Kirstin Chen
Podróbka
Krwawe srebrniki
Robert M. Rynkowski ;
Krwawe srebrniki
Nameryka
Martín Caparrós
Nameryka
Pokaż wszystkie recenzje