Zamiana z księżniczką 3 - świąteczna komedia romantyczna wkrótce na Netflix

Data: 2021-11-17 11:16:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Już jutro na platformie Netflix zadebiutuje kolejna już odsłona świątecznej produkcji romantycznej. Swoją premierę będzie mieć barwna komedia romantyczna zatytułowana Zamiana z księżniczką 3.

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: Mark Mainz/NETFLIX

Film Zamiana z księżniczką 3 jest produkcja amerykańską i oryginalną Netfliksa. Film przeniesie nas w klimat nadchodzących świąt, ale także w świat romansu i zaskakujących zwrotów akcji. Co ma nam do zaoferowania ta barwna opowieść? 

Zamiana z książniczką 3 – opis filmu 

Film Zamiana z księżniczką 3 to jak wynika z tytułu trzecia już część romantycznego cyklu, rozgrywającego się w okresie świąt Bożego Narodzenia. Jest to amerykańska komedia romatyczna, w której po raz kolejny przenosimy się na dwór książęcy, w który tym razem pojawiają się nowe kłopoty.

          Czytaj również: Wieczny singiel – nowa świąteczna komedia romantyczna LGBT+ na Netflix

Dostarczonony na dwór na przechowania, watykański, bardzo cenny przedmiot nagle znika. Wtedy to królowa Margaret i księżniczka Stacy, muszą zwrócić się do swojej sobowtórki, niezwykle przebojowej Fiony. Ta wspierana jest przez przystojnego, ale i niezwykle tajemniczego mężczyznę. Wkrótce budzi i rozwija się świąteczny romans, z zaskujących finałem. 

Zamiana z książniczką 3 – obsada filmu

W filmie wystąpili: Vanessa Hudgens (seria High School Musical, Podróż na tajemniczą wyspę), którą zobaczymy w filmie w aż potrójnej roli oraz Nick Sagar (seria Zamiana z księżniczką, S.N.U.B!)

             Czytaj również: Zamiana z księżniczką 3, informacje o filmie - opis

Reżyserem filmu jest Mike Rohl, majacy na swoim koncie poprzednie dwa filmu z serii, a także serial Nie z tego świata czy Tajemnice Smallvile.   

Zamiana z księżniczką – gdzie obejrzeć film

Film Zamiana z księżniczką to oryginalna produkcja Netfliksa, zatem będzie już wkrótce dostępna właśnie na ten platformie. 

        Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 14 do 21 listopada 2021 roku

Premiera filmu została ustalona na 18 listopada 2021 roku. Film zadebiutuje tam w godzinach porannych. 

Zamiana z księżniczką – opinie o filmie

Film Zamiana z księżniczką 3 to kolejna część znanej już na Netfliksie filmowej, świątecznej opowieści. Produkcja spodoba się zatem widzom, którzy oglądali dwie poprzednie filmowe odsłony.

            Czytaj również: W rytmie świąt - nieprawdopodobny romans w świątecznym klimacie

To także kolejna komedia romantyczna na platformie, więc spodoba się widzom lubiącym filmy o tematyce świątecznej. Przypadnie także do gustu fanom filmów świątecznych. 

Zamiana z księżniczką – książki

Film Zamiana z księżniczką to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej film bazuje. W zamian polecamy inna książkę, o tytule Flirt z księżniczką, autorstwa Sabriny Jeffries.

Książkę "Flirt z księżniczką" (Wydawnictwo Bis) można kupić taniej poniżej: 

 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.