Do serialu "Z這ty ch這pak" do陰czy nowy aktor, kt鏎y zagra adoratora Seyran. Znacie go z "Dziedzictwa"!

Data: 2024-05-14 11:59:21 | Ten artyku przeczytasz w 3 min. Autor: Danuta Awolusi
udost瘼nij Tweet

Fani serialu Złoty chłopak mogą spodziewać się wielu niespodzianek! Niebawem do obsady dołączy nowy bohater o imieniu Akin. W jego rolę wcieli się aktor, który w serialu Dziedzictwo gra rolę komisarza Alego. Przystojny mężczyzna zakocha się w Seyran. Jednak później ta relacja nikomu nie wyjdzie na dobre... 

Akin, bohater serialu "Złoty chłopak" Fot. kadr z YouTube

Złoty chłopak – dlaczego Seyran i Ferit nie mogą być razem?

Małżeństwo Seyran i Ferita miało być wyłącznie papierowe. Nestorowi rodu zależało, by wnuk szybko się ożenił i tak oto Ferit ożenił się z piękną i młodziutką Seyran. Z czasem Seyran i Ferit zaczęli się do siebie zbliżać. Jednak z powodu wielu napięć, ostatecznie doszło do rozwodu. Czy to sprawiło, że para rozstała się na zawsze? Wręcz przeciwnie!

Czytaj również: Złoty chłopak - 184 odc. Halis wyrzeka się syna! Seyran poznaje Akina. Streszczenie 184 i 185 odcinka

Niebawem młodzi pobrali się po raz drugi. Jednak Ferit znany jest z hulaszczego trybu życia, a w przeszłości zdradzał Seyran z Pelin. Po drugim ślubie dziewczyna dowiaduje się, że Pelin spodziewa się dziecka, a ojcem jest Ferit. To sprawia, że ich związek małżeński znów przechodzi wielki kryzys i po raz kolejny padają słowa o rozwodzie. Seyran nie może znieść, że jej mąż będzie miał dziecko z inną. 

Złoty chłopak – do obsady dołączy Akin. Aktor znany z serialu Dziedzictwo!

Gdy Seyran odwiedza swojego ojca w szpitalu, wpada na pewnego mężczyznę o imieniu Akin. W rolę przystojnego młodzieńca i adoratora Seyran wcieli się Melih Özkaya znany z roli Alego z serialu Dziedzictwo. Ali to komisarz o złotym sercu, stróż prawa, który nie ma szczęścia w miłości. W Złotym chłopaku aktor zagra jednak całkowicie inną, o wiele bardziej demoniczną rolę. Akin stanie się naprawdę przerażający!

Złoty chłopak – miłość Akina okaże się bardzo niebezpieczna!

Akin jest bardzo przystojny, więc zwraca uwagę Seyran. On z kolei od razu czuje do niej coś więcej. Niebawem bohaterowie wpadną na siebie ponownie, co można uznać za przeznaczenie. Akin postara się zawalczyć o serce pięknej dziewczyny, a zdradzona przez Ferita Seyran również będzie chciała się do niego zbliżyć. Początki pary wydają się bardzo obiecujące. Okazuje się jednak, że ojcem dziecka Pelin nie jest Ferit, ale Serter. To sprawia, że Seyran znów zaczyna myśleć o mężu, którego szczerze kocha. Tym sposobem Akin zostaje odrzucony. Dla Seyran ta sytuacja okaże się tragiczna w skutkach, bowiem wyjdzie na jaw, że Akin to socjopata o morderczych i sadystycznych zapędach. Dziewczyna zostanie uprowadzona przez jego ludzi, którzy będą ją torturować i dręczyć. Akin zaś postanowi... zabić ją i siebie. Czy Ferit uratuje ukochaną? 

O tym przekonamy się niebawem. Warto dodać, że TVP 1 emituje serial bez wyraźnego podziału na sezony, dlatego widzowie nie będą musieli czekać na emisję nowych odcinków.

Przeczytaj także:


 

 

Tagi: seriale tureckie, telenowele, tvp, seriale tvp, seriale obyczajowe,

REKLAMA

Zobacz tak瞠

Musisz by zalogowany, aby komentowa. Zaloguj si lub za堯 konto, je瞠li jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesi帷a
Nawiedzone kolonie
Rafa Witek
Nawiedzone kolonie
Nowe 篡cie Kariny
Marta Nowik
Nowe 篡cie Kariny
Times New Romans
Julia Biel
Times New Romans
Formu豉 Elli
Agnieszka Rautman-Szczepa雟ka ;
Formu豉 Elli
如iew morzycy
Jagna Rolska ;
如iew morzycy
Nasze 鈍iaty
Claudia Moonever
Nasze 鈍iaty
Megamonstrum
David Walliams ;
Megamonstrum
Poka wszystkie recenzje