Chłopiec bez nazwiska

Cześć Kochani mam dla Was książkę która mnie totalnie urzekła i rozbiła na kawałki 🥺
Jest to piekna opowieść o Miłości ale nie tylko mamy tu też żal, smutek, porzucenie, skomplikowane relacje, wiarę, nadzieję i zdradę...

To nie tylko historia chłopca który został sam i usilnie próbuje odnaleźć ojca, który ma nadzieję ze żyje oraz że go odnajdzie. Mamy tu też Magde ktora jest w szczęśliwym związku z Wiktorem. Przynajmniej tak jej się wydawało, do czasu gdy dowiaduje się szokującej prawdy dotyczącej jej Młodszeh siostry Darii i jej partnera. Magda pakuje walizki i odchodzi a raczej ucieka od nich. Jednak po latach Wiktor postanawia odnaleźć dziewczyne, wyrzuty sumienia nie dają mu spokoju.
Czy mu się to uda? Może znajdzie kogoś innego? Albo sie podda?

Przekonacie się czytając książkę!🙂

Niby książkę o miłości jest wiele ale uwierzcie mi że w takim wydaniu jeszcze nie czytaliście o tym uczuciu tu mamy kilka odsłon miłości.
Ale żeby nie było ze książką jest przesłodzona otóż nie, są wydarzenia które sprawiają ból, pustkę, smutek, współczucie a nawet łzy 🥺
Jest to debiut autorki choć osobiście tego nie odczułam. Autorka ma świetny styl pisania i doskonale przeprowadza Nas przez całą fabułę która z mojego punktu widzenia jest nieco zawiła mimo to Autorka nie placze nam I nie miesza a przepływa z łatwością przez całość.
Bohaterowie są wyraziści i cóż jednych polubilam odrazu na innych potrzebowałam trochę wiecej czasu.

Znacie to uczucie gdy czytacie książkę i strasznie kibicujecie bohaterowi,mocno trzymacie kciuki, wszystko jest pięknie a w momencie gdy sie niczego nie spodziewacie trach! wszystko wywraca się do góry nogami i pędzi w kierunku o którym nawet sie Wam nie śniło?
Tak właśnie jest w tej książce!
Przez co ciężko się od niej oderwać. Książka jest idealna do przeczytania na raz kartek ubywa w mgnieniu oka.
A świat który stworzyła nam autorka jest bardzo realistyczny i co świetnie tu pasuje pokazany oczami kilku osób 😍

Polecam z całego serca! Książka godna uwagi!❤

Informacje dodatkowe o Chłopiec bez nazwiska:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-01-31
Dodał/a opinię: Zaczytanamam

Tagi: obyczajowe proza polska

Zobacz opinie o książce Chłopiec bez nazwiska

Kup książkę Chłopiec bez nazwiska

Włoska szkoła gotowania
Renata Duczyńska-Surmacz0
Okładka ksiązki - Włoska szkoła gotowania

"Myślisz, że cudownych włoskich potraw można skosztować tylko w superdrogich restauracjach? Nieprawda! Włoscy mistrzowie smaku uchylają rąbka tajemnicy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;