Chłopiec zwany Gwiazdką

„Chłopiec zwany Gwiazdką” Matta High to cudowna powieść o magii świąt nie tylko dla najmłodszych, ale i dorosłych.

Historia opowiada o Mikołaju. Jednak nie tym w czerwonym ubraniu, z wielkim brzuchem, siwą brodą i saniami z reniferami. Mówi o chłopcu zwanym Gwiazdką, który jest dopiero na początku swojej długiej drogi, aby zostać Świętym Mikołajem.

Całość została napisana prostym językiem, aby nie zniechęcać najmłodszych. Opisy są obrazowe, dialogi wartkie, a trzecioosobowy narrator pięknie wszystko opisuje i niejednokrotnie zwraca się do czytelnika.

Za sprawą słów na papierze przenosimy się do wioski, gdzie bieda przytłacza, ale uczymy się cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Uczymy się co jest najważniejsze i widzimy chłopca, który wie co to lojalność i trafnie rozróżnia dobro od zła. Tak naprawdę jest to nie tylko mądra, ale i poruszająca powieść, która niejednokrotnie rozmiesza, a także wzrusza. Historia małego chłopca Gwiazdki zapadnie każdemu w pamięci na długi czas i wywoła niesamowite emocje. Pamiętajcie, że niemożliwe nieistnieje. Wystarczy odrobina miłości i wiary.

Na pochwałę zasługuje samo wydanie z pięknie mieniącą się grafiką, delikatnie sztywniejszą okładką i grubym papierem. Dopełnieniem niezwykłej zawartością są prześliczne ilustracje. Zdecydowanie polecam! Sięgnijcie po „Chłopca zwanego Gwiazdką” i poczujcie magię świąt.

Informacje dodatkowe o Chłopiec zwany Gwiazdką:

Kup książkę Chłopiec zwany Gwiazdką

Wróżka Prawdomówka
Matt Haig0
Okładka ksiązki - Wróżka Prawdomówka

Zabawna i urocza opowieść o wróżce, która jak koty, co muszą miauczeć, musiała mówić prawdę. Każdego dnia i gdziekolwiek, by się znalazła. Ten przymus...

Dość dobre powody, aby pozostać przy życiu
Matt Haig0
Okładka ksiązki - Dość dobre powody, aby pozostać przy życiu

Matt Haig jest brytyjskim bestsellerowym autorem, którego powieści zostały przetłumaczone na 30 języków. Na polskim rynku wydawniczym ukazały się m.in...