Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

Książka Laury Vanderkam jest propozycją ciekawą z tego względu, że podejmuje tematykę zarządzania czasem w niekonwencjonalny sposób. Dotyka problemu poszukiwania czasu, oraz wykorzystuje go w sposób inny niż biznesowy. W dzisiejszych czasach jest to szalenie ważne dla osobistego rozwoju i równowagi życia.

To papierowa wersja oparta na sukcesie, który autorka odniosła prezentując swoje rozważania w formie e-booków i audio-booków. Ważne jest to, że zawarta w niej treść powstała nie tylko na bazie wieloletniej obserwacji, ale autorka uwzględniła także badania przeprowadzone w tym zakresie.

Książka podzielona jest na wstęp, trzy konkretne rozdziały oraz dodatek. Część pierwsza dotyczy gospodarowania czasem przed śniadaniem. Analizie zostały poddane cztery główne kwestie: poranne szaleństwo, w którym przekonuje, że bez względu na to, jaki mamy poranny rytuał, to jego znaczenie jest tu bardzo duże, bo poranek, szczególnie dla ludzi sukcesu jest momentem, w którym mają największą kontrolę nad swoim czasem. Część druga omawia siłę woli. Ta część mnie zaciekawiła na swój sposób, ponieważ autorka porównała siłę woli do mięśni, która słabnie wraz z czasem jej używania. Rano siła woli jest mocniejsza niż w innym okresie dnia. Trzecia część dotyczy ważnych rzeczy, ale nie porannych nawyków, które mogą stać się źródłem sukcesu. Ostatnia część to porady praktyczne jak zmienić poranną rutynę.

Jedyną wadą książki może być mała czcionka, chociaż mi osobiście to nie przeszkadzało. Dużo treści zawartej w książce zmniejsza jej objętość i sprawia, że staje się ona poręczna.

Informacje dodatkowe o Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2016-03-22
Kategoria: Poradniki
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem

Kup książkę Co ludzie sukcesu robią przed śniadaniem