Galeria spełnionych marzeń

Chciałabym Was zachęcić do przeczytania powieści @starepianino_gosia_mroczkowska pt. „Galeria spełnionych marzeń” od @wydawnictwomagiaslow

„Galeria spełnionych marzeń” to krótka ciepła powieść o przyjaźni sióstr, miłości, o zdradzie, o walce o marzenia i o tym, że zawsze coś dzieje się po coś. Dzięki ludziom, których los stawia przypadkowo na naszej drodze, możemy wyjść z największego dołka. Bohaterowie książki odnajdują wsparcie nie tylko w najbliższych osobach ale i w Bogu. Sama autorka również pisze o tym na końcu powieści.

Książka jest przepełniona ogromnym ciepłem ale i bólem. Odczuwałam emocje razem z główną bohaterką Adą. Udało mi się w jeden wieczór zagłębić się w historie bohaterów i przeżywać z nimi ich rozterki, czuć ich marzenia. Dla mnie to książka, której nie powinno zabraknąć w biblioteczce. Gwarantuję Wam wspaniałą wycieczkę po Zamościu i wypicie kawy w galerii ❤
Okładka urzekła mnie totalnie, jak na okładkową srokę przystało🌸

Bohaterowie: ✨✨✨ ✨
Emocje:✨✨✨✨
Tempo akcji:✨✨
Ogólna ocena:✨✨✨✨/5

Ada i Dorota otrzymują spadek po swojej ukochanej ciotce Matyldzie. Ada otrzymuje lokal w kamienicy w Zamościu, Dorota - mieszkanie. Postanawiają złączyć siły i spełnić marzenie ciotki, którym było otworzenie galerii. Miały w niej wystawiać prace ciotki oraz innych artystów. Jednak nic nie jest proste, małżeństwo Ady przeżywa kryzys, jej mąż wyjeżdża do pracy na kontrakt do Francji, ona traci pracę. Co chwilę problemy spadają na głowę Ady. Czy uda jej się otworzyć galerię? Kto pomoże jej wstać i iść dalej spełniać marzenia? Gorąco Was zachęcam do sprawdzenia.

„Galeria spełnionych marzeń” niesie za sobą takie przesłanie, które często powtarzam - jeśli życie daje Ci cytrynę, zrób z niej lemoniadę!

Dziękuję za możliwość zrecenzowania książki @wydawnictwomagiaslow

Informacje dodatkowe o Galeria spełnionych marzeń :

Wydawnictwo: Magia Słów
Data wydania: 2022-05-27
Dodał/a opinię: Edyta Osińska

Zobacz opinie o książce Galeria spełnionych marzeń

Kup książkę Galeria spełnionych marzeń

Córeczko, ludzie zawsze zawodzą, mniej lub bardziej, ale tak się zdarza. Jesteśmy tylko niedoskonałymi ludźmi, dlatego nie warto pokładać nadziei w człowieku, nawet najlepszym. A takim był kiedyś Mateusz. Ludzie się zmieniają, zmieniają ich okoliczności, zdarzenia, tragedie, otoczenie. Zaufałaś za bardzo człowiekowi, a ludzie zawodzą. Tyko On jest niezawodny. – wskazała palcem w górę – W Bogu szukaj pocieszenia córeczko, On ciebie nie opuści.

Trzy kroki do szczęścia
Małgosia Mroczkowska0
Okładka ksiązki - Trzy kroki do szczęścia

Lena i Adam poznają się w dość nietypowych okolicznościach. I choć nie pałają do siebie sympatią, będą potrzebować wzajemnej pomocy. Po wspólnie spędzonych...

Świąteczny pakt
Małgosia Mroczkowska0
Okładka ksiązki - Świąteczny pakt

Lena, właścicielka lawendowego sklepiku, nie ma szczęścia w miłości. Każdy związek to porażka. Właśnie znowu ma złamane serce, ponieważ idealny wybranek...