Inna kobieta

Wydawnictwo: Harper Collins
Data wydania: 2018-11-14
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 9788327637611
Liczba stron: 448
Tytuł oryginału: The other woman
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Alina Patkowska
Ilustracje: brak
Dodał/a opinię: Dzixona
Tom 18 cyklu Gabriel Allon

Ocena: 5 (3 głosów)

Książka dla Kobiety i Mężczyzny, którzy są miłośnikami książek sensacyjnych. Poznamy tajniki działalności agentów wywiadowczych z całego świata. Wątek kobiety pokazuje, że to praca nie tylko dla mężczyzn. Panie sprawdzają się w tej roli równie dobrze, a może i nawet lepiej. Ich delikatny wygląd i czarujące spojrzenie może zmylić niejednego agenta.
Nierozwiązane tajemnice z poprzednich lat wracają jak bumerang. Szefowie wszystkich wywiadów na świecie najbardziej obawiają się Kretów, których mogliby znaleźć w swoich szeregach. Mimo wszystkich procedur bezpieczeństwa nie da się tego jednak wykluczyć.
Książka dla Chłopaka, bo szczegółowo przedstawiona praca agentów może zaciekawić, a wątek osobisty dodaje im człowieczeństwa i realności.
 Daniel Silva to autor bestselerów przetłumaczonych na 30 języków nie bez powodu. Przekazuje w swych powieściach ciekawe i niebezpieczne życie ludzi, którzy ochraniają kraj i jego tajemnice przed innymi państwami. Tu toczy się ciągła wojna o wpływy, informacje i przejmowanie na swoją stronę agentów z innych państw. To cicha wojna, o której wiedzą tylko nieliczni. 

Tagi:

Kup książkę Inna kobieta

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Inna kobieta
Inne książki autora
Nowa dziewczyna
Daniel Silva; 0
Okładka ksiązki - Nowa dziewczyna

W ekskluzywnej prywatnej szkole w Szwajcarii pojawia się śliczna dziewczynka o kruczoczarnych włosach. Codziennie eskortuje ją ochrona, a jej tożsamość...

Zobacz wszystkie książki tego autora