Jazda na rydwanie

Udało się! 👌 Co to była za obszerna powieść - prawie 900 stron. Dawno nie czytałam takiego grubasa. 📚 Recenzja na IG czytomanka i pokoleniefit

Pamiętajcie, ze mam drugie konto na IG typowo o książkach @czytomanka !

@wydawnictwo_novaeres

👉Ciężko zaklasyfikować książkę do konkretnego gatunku. Znajdziemy zarówno elementy kryminały, historii, obyczaju jak i romansu. 💞 Książka jest wielowątkowa i na początku ciężko mi było przez nią przebrnąć - czytałam ją prawie tydzień, co jak na takie rozmiary i tak jest dobrym wynikiem.📖

👉Nie ukrywam, wzruszyła mnie. Dawno nie uroniłam łzy na książce, więc... tak. "Trochę" się wzruszyłam.🥺🥺

❗W książce najbardziej podobała mi się przemiana głównego bohatera. Jak z chłopca stawał się mężczyzną... Jest tu tak wiele wątków, że streszczenie fabuły nic nie da. Trzeba ją przeczytać i poczuć.

❓Książka spodoba się osobom chcącym przeżyć wiele emocji podczas czytania. Typowy kryminał to nie jest, ale cała historia jest niesamowita... Zakończenie wbija w fotel. Serio - popłakałam się i nie mogłam dojść do siebie.. W sumie to chyba dalej nie mogę.

👏To jest książka po którą sięgnę jeszcze nie raz. Za każdym razem z pewnością odkryję coś nowego. Czy polecam? Mocne 8/10! 🏆

Informacje dodatkowe o Jazda na rydwanie :

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-08-24
Dodał/a opinię: Czytomanka

Zobacz opinie o książce Jazda na rydwanie

Kup książkę Jazda na rydwanie

Siemowit Zagubiony