Którędy do raju

Znacie twórczość autorki? Przyznam się, że to było moje pierwsze spotkanie z tą pisarka i ogromnie się cieszę, że zdecydowałam się przeczytać tę powieść! Jestem zachwycona opowiedzianą historia i na pewno nadrobię inne pozycje!

Elżbieta Flis szczęśliwa mężatka z dwójka dzieci, od zawsze pragnęła podróżować i zwiedzać świat. Jednak jej mąż Prosper, bezustannie wymyślał różnie powody by tego nie robić. Po wielu latach namowy Prosper zgadza się na urlop w Słowenii, ale ten wyjazd całkowicie odmieni ich życie, bowiem właśnie tam, mąż Eli trafia do więzienia. Zdesperowana kobieta zostając sama z dziećmi w obcym kraju. Dlaczego Prosper trafił do więzienia? Czy skrywane przez lata tajemnice zniszczą ich szczęśliwy związek?

KTÓRĘDY DO RAJU to powieść o walce, sile poświęcenia i wielkiej miłości. To opowieść, która gra na naszych emocjach do samego końca.

Przepadałam w tym literackim świecie, jaki zaserwowała mi Pani Anna Niemczynow, albowiem stworzyła realną historię, trochę bazującą na prawdziwych wydarzeniach z naturalnymi bohaterów, którzy borykają się z życiowymi problemami.

Fabuła głównej mierze oparta na naszych uczuciach, jest bardzo przemyślałam i dopieszczona do samego końca. Autorka wyśmienicie operuje słowem i do ostatniej stron nie wiemy jakie rozwiązanie zaserwuje nam.

Ta słodko-gorzka powieść skłania do refleksji, do zatrzymania się i zastanawiania nad tym, co jest ważne w naszym życiu i do jakich poświęceń jesteśmy zdolni.

Informacje dodatkowe o Którędy do raju:

Wydawnictwo: Luna
Data wydania: 2022-04-27
Dodał/a opinię: kotoksiazka

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Którędy do raju

Kup książkę Którędy do raju

Nie zawsze decydujemy o naszym losie, chociaż uczą nas tego poradniki pozytywnego myślenia. Czasami trzeba po prostu poddać się życiu i przyglądać temu, co przyniesie.

Łatwo jest być szczęśliwym, kiedy wszystko układa się po naszej myśli, a niezwykle trudno odnaleźć w sobie szczęście, gdy splot niefortunnych zdarzeń zdaje się nie mieć końca.

Życie cię kocha, Lili
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Życie cię kocha, Lili

Nowa powieść autorki bestsellerowego ZOSTAŃ ILE CHCESZ Lilianna Berg każdego poranka otwiera oczy i przyjmuje z radością to, co przyniesie kolejny...

Tamta kobieta
Anna H. Niemczynow0
Okładka ksiązki - Tamta kobieta

Do gabinetu dr Romy Jasińskiej przychodzi mężczyzna z małą dziewczynką. W pięknej pani doktor rozpoznaje kobietę, której szukał przez wiele lat. Dlaczego...