Lista, która zmieniła moje życie

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-05-20
ISBN: 978-83-7985-076-1
Tytuł oryginału: The list that has changed my life
Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Dodał/a opinię: Olga Kozłowska

Powieść bardzo przypomina bestsellerowy „Pamiętnik Bridget Jones” 🎀 Jest to podszyta humorem historia dwóch sióstr: spokojnej domatorki Georgii i pełnej energii Amy. Obie są różne jak yin i yang ☯️ Pewnego dnia w życie sióstr wkracza ciężka choroba - stwardnienie rozsiane, a Amy uznaje, że uniemożliwi jej to wykonanie celów jakie sobie założyła do osiągnięcia przed trzydziestymi urodzinami. Postanawia więc scedować to zadanie na siostrę i sporządza dla niej listę „rzeczy do zrobienia przed...”. Jednak zgodnie z pełnym energii usposobieniem Amy, zaproponowane rzeczy i zadania z listy, mogą okazać się dla spokojniejszej siostry nierealne do wykonania 😉😄 Czy poradzi sobie z tym trudnym zadaniem?

Opowieść o siostrzanej więzi, o przyciąganiu się przeciwieństw, o wsparciu w chorobie i pokonywaniu słabości, a to wszystko doprawione szczyptą humoru i pozytywnych emocji - to wszystko znajdziecie w „Liście”. Książka, która niemal czyta się sama, idealna na odstresowujące popołudnie i urlop - polecam i liczę na kolejne wzruszające i romantyczne powieści z cyklu „Mała czarna” 💙

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Lista, która zmieniła moje życie

Kup książkę Lista, która zmieniła moje życie

Kudłata
Hwang Sun-mi