Lista, która zmieniła moje życie

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-05-20
Kategoria: Obyczajowe
ISBN: 978-83-7985-076-1
Liczba stron: 352
Tytuł oryginału: The list that has changed my life
Tłumaczenie: Xenia Wiśniewska
Dodał/a opinię: pola84

Ocena: 4.71 (17 głosów)

Postanowiłam wziąć się za zaległości których mi się trochę nazbierało, więc w najbliższym czasie trochę recenzji wpadnie na moim profilu właśnie książek wydawnictwa Albatros. Na początek wleci recenzja "Listy, która zmieniła moje życie" Olivii Beirne

Georgia jest młodą dziewczyną, która marzy o tym żeby rysować. Zatrudniła się w firmie, która powinna jej to umożliwić, ale na razie zajmuje się planowaniem ślubu swojej szefowej. Prywatnie nasza bohaterka jest hmm taką ofiarą losu. Ale w momencie gdy dowiaduje się, że jej siostra zachorowała na stwardnienie rozsiane powstaje lista którą Georgie musi odhaczyć do dnia jej urodzin. Właśnie dla Amy, bo ona już tego wykonać nie będzie mogła. Jak pójdzie Georgie odhaczanie punktów z listy?

Na początku główna bohaterka strasznie mnie irytowała. Każda drobna przeszkoda w jej życiu urastała do wielkiej katastrofy. I ta jej panika oraz przypuszczenia jak to się może skończyć były straszne. Wiem, że nikt nie lubi wychodzić ze strefy swojego komfortu, ale to co ona wyprawiała sprawiało, że przewracałam oczami. Jednak im dalej w las czytało mi się lepiej. Oddanie Georgie dla swojej siostry jest pełne podziwu. Widać że łączy je naprawdę silna i prawdziwa więź. I ja totalnie rozumiem, bo sama mam siostrę, która jest dla mnie bardzo bliska i po lekturze tej książki utwierdziłam się w przekonaniu, że zrobiłabym dla niej wszystko. Kocham ją całym sercem i jest moją największą przyjaciółką. To jest po prostu fakt. Książka sprzedaje nam fajne przesłania, żeby się nie poddawać, że życie ma się tylko jedno i warto podejmować wyzwania, bo wtedy doceniamy swoją wartość i możemy odmienić swoje życie na lepsze. A jak nam coś nie pójdzie zawsze znajdzie się ktoś kto pociągnie nas za warkoczyki do góry. Mimo trudnego początku z całego serca polecam wam tę książkę. Uważam, że niesie ze sobą wiele dobrego.

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Lista, która zmieniła moje życie

Kup książkę Lista, która zmieniła moje życie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje