Miłosna zagrywka

Wiecie,że dzisiaj premierę ma pewna historia miłosna , ktora rozgrzeje was do czerwoności. To najsłodsza opowieść jaką ostatnio czytałyśmy. Zapraszamy na recenzję książki "Miłosna zagrywka" od Labreto.
"Zapewniam pana, panie Palmer, że mam wszelkie kompetencje, by kontynuować pracę ojca. Znam się na funkcjonowaniu klubu, skończyłam zarządzanie finansami publicznymi, ekonomikę przedsiębiorstwa i zarządzanie przedsiębiorstwem.
Brian skrzyżował ręce na piersiach i wpatrywał się w nią ponuro.
– To jednak wcale nie znaczy, że ma pani pojęcie o futbolu, skarbie."
Teddy MacLachan po śmierci ojca staje się właścicielką drużyny futbolowej Titanus. Niestety dziewczyna nie zostaje przyjęta z entuzjazmem. W oczach zawodników wydaje się młoda i niedoświadczona jak na takie stanowisko, które ma objąć. Najbardziej nie podoba się ona kapitanowi drużyny Brianowi Palmerowi, który wręcz wyśmiewa ją na każdym kroku. Teddy ma również niestety okropną przeszłość, która nie pomaga jej w nowej pracy.
Kochani ta książka jest nieziemska. Jeżeli macie kilka godzin wolnego czasu i spore zapasy śmiechu, to czytajcie, czytajcie i jeszcze raz czytajcie ją ! Jakie to było przyjemne, jakie to było śmieszne, jakie to było wow. Dawno nie czytałyśmy tak wspaniałej i komfortowej książki o miłości. Ta historia jest jak z bajki, w której miłość rozrasta się jak pączki róż.
Po pierwsze ta opowieść jest taka prosta, romantyczna i czyta się ją szybciutko. Szczególnie wtedy, gdy się już wkręcicie we wspaniałą fabułę. Po drugie podczas czytania nie schodzi czytelnikowi banan z ust. Uśmiechałyśmy się i śmiałyśmy na zmianę. Tu rządzi humor i miłość.
Książka czyta się lekko, nie ma trudnego języka poza paroma określeniami z futbolu amerykańskiego.
Bohaterowie bardzo do polubienia szczególnie Brian, ciacho nad ciachami. Czy znalazłyśmy nowego książkowego męża 😆 może !
Można powiedzieć,że książka ta, to labirynt zagmatwanych relacji, przeplatany przeszłością i sekretami, w którym na końcu zostaje znalezione wyjście.
Uwielbiamy takie historie i cieszymy się,że mogłyśmy przeczytać też tę pozycję.
Książkę zawiera kilka romantycznych scen, więc jest to raczej pozycja, dla dorosłych czytelniczek. Przede wszystkim również jest to pozycja dla osób, które pragną przeczytać coś o miłości, a ponadto lubią sportowe opowiadania.
Przeczytajcie koniecznie !

Informacje dodatkowe o Miłosna zagrywka:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-08-18
Tytuł oryginału: Make love und spiel Football
Język oryginału: niemiecki
Tłumaczenie: Anna Wziątek
Dodał/a opinię: Sistersas Book

Zobacz opinie o książce Miłosna zagrywka

Kup książkę Miłosna zagrywka

Rozgrywka na szczęście
Poppy J. Anderson0
Okładka ksiązki - Rozgrywka na szczęście

Słodko-gorzka opowieść o drugiej miłości, która przyciąga i odpycha jak magnes. Jednak czy naprawdę to będzie Rozgrywka na... szczęście?  Julian Scott...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska