Piękna i ambitna. Mój styl

Lea Michele radzi nie tylko, jak pielęgnować urodę, jak odnaleźć się w świecie mody, ale i jak osiągnąć i zachować wewnętrzną siłę. Opowiadając o własnych przeżyciach, uczy, jak stawiać czoła wyzwaniom i przezwyciężać życiowe trudności, aby osiągnąć sukces i żyć pełnią życia. Dzięki temu książka jest po trochu pamiętnikiem, poradnikiem i przewodnikiem. Zawiera niepublikowane wcześniej fotografie i opowieści z życia gwiazdy. Jako, że chciałem napisać zgoła trochę inną recenzje po przeczytaniu poleciłem ją mojej koleżance, na której zdaniu będę pokrótce bazował. Lea, która jest doskonałą aktorką i wokalistką mogłaby śmiało zostać pisarką. Prostota, wdzięk i humorystyczne podejście z jakim napisała tę książkę sprawiły, że już po godzinie skończyłem ją czytać. Niecodziennym pomysłem było dopasowanie cytatów idolki autorki pod dany rozdział. Jasne i proste porady jak ćwiczyć, odżywiać się, malować czy poprzez swój styl wyrażać prawdziwego siebie pokazują, że Lea Michele nie jest kolejną próżną i łasą na pieniądze gwiazdeczką tylko pewną siebie kobietą kochającą swój zawód jakich spotykamy coraz rzadziej. Cała recenzja tutaj: http://recenzjeoptymisty.blogspot.com/2015/01/lea-michele-piekna-i-ambitna.html

Informacje dodatkowe o Piękna i ambitna. Mój styl:

Wydawnictwo: Feeria