Pokolenie tinderówek

Taka Jedna - bo tak się nazywa nasza główna bohaterka - jest trzydziestolatką wręcz desperacko poszukującą męża. Od lat wzdycha ona do obcokrajowca, któremu nadała ksywkę Pan Zakochałam Się I Będę O Tym Gadać. Jest on jednak dla niej nieosiągalny, w dodatku mieszka za granicą. Taka Jedna wierzy w przeznaczenie i czuje, że kiedyś ich drogi się zejdą, ale chwilowo szuka kogoś, kim mogłaby zapełnić pustkę w jej sercu spowodowaną tęsknotą do w/w Pana. Zakłada więc profile na portalach randkowych i spotyka się z różnymi mężczyznami, w różnym wieku, o różnych preferencjach dotyczących mającej łączyć ich relacji. Może jednak znajdzie tam męża, który wyleczy jej nieodwzajemnioną miłość do obcokrajowca.

"– Zanim zaczniemy tak na poważnie – przerwała mu przydługi wywód – czy mogłabym cię prosić, żebyś wyciągnął sobie kij?

– Jaki kij? – Pan Strąk nie zrozumiał.

– Ten, który tak sztywno i z przejęciem dzierżysz w dupie. Wypełnił ci całe jelito i wygląda na to, że końcówka jest w przełyku. Jeśli chcesz, pomogę ci go wyciągnąć. Powiedz kiedy i powiedz „aaa”".

Książka nie jest łatwa pod względem czytania. Ciężko było mi się przyzwyczaić z początku do specyficznego stylu pisania autorki, jednak po kilku rozdziałach przywykłam. Nie mogę nie powiedzieć, że główna bohaterka czasami mocno mnie irytowała swoim podejściem oraz tym jak bardzo z każdym kolejnym poznanym w internecie facetem obniżała swoje standardy. To tylko utrzymuje mnie w przekonaniu jak wiele w dzisiejszych czasach kobiety są w stanie znieść tylko po to, by poczuć się kochanymi.

"Pokolenie tinderówek" to książka, która początkowo miała być reportażem na podstawie kilkuletniego doświadczenia autorki i jej znajomych na portalach randkowych, jednak wyszła z tego całkiem zabawna, sarkastyczna i kontrowersyjna powieść. Jak już się człowiek przyzwyczai do niecodziennego stylu pisania, to jest ona do pochłonięcia na jeden wieczór. 🔥

Więcej recenzji na moim ig: @strazniczka_ksiazekx

Informacje dodatkowe o Pokolenie tinderówek:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-01-04
ISBN: b.d.
Dodał/a opinię: StrazniczkaKsiaz

Zobacz opinie o książce Pokolenie tinderówek

Kup książkę Pokolenie tinderówek

Księga zaklęć