Pokolenie tinderówek

Taka Jedna - 30-letnia zachłannie szukająca drugiej połówki. Poszukuję miłości tej prawdziwej, namiętnej a przede wszystkim samca alfa. Bohaterka próbuje wszystkich możliwych sposobów aby znaleźć tego jedynego.

~

Kobieta korzysta z aplikacji randkowych. Umawia się z mężczyznami ale w jej głowie tylko PAN ZAKOCHAŁAM SIĘ I BĘDĘ O TYM GADAĆ, z któym ma pewne wspomnienia. Kobieta nie poddaje się i nadal szuka miłości w internecie na kolejnych randkach. Niestety jej randki nie są takie idealne jakby ona tego chała. Na każdym kolejnym spotkaniu, coraz większe rozczarowanie. Czy kobieta w końcu znajdzie mężczyznę swojego życia? Czy zmniejszy swoje oczekiwania wobec mężczyzn?

~

"Pokolenie tinderówek" jest to naprawdę zabawna ale jednocześnie dość brutalna opowieść o sposobach szukania partnera. Autorka w bardzo dobitny sposób ukazuje, że kobiety jednak lekko nie mają. Ale niestety i my kobiety czasem mamy zbyt wysokio postawione poprzeczki i za bardzo wyidealizowane postrzeganie mężczyzn.

~

Podobało mi się jak autorka lekko i dość humorystycznie przedstawia całą tę historię. Jednocześnie jest to trochę przykre, że niektórzy za wszelką cenę chcą dopasować kogoś do swoich wymagań. Czy aplikacje randkowe spełniają swoją funkcję? Wydaję mi się, że tak. Nie każdy na takich platformach szukają tylko rozrywki.

~

Bohaterka mimo iż jest odważną kobietą, to czasem aż zbyt naiwną. Czasem też mnie irytowała tym swoim zachowaniem i bezpośredniością. Ciężko by było pisać z kimś kilka dni i już rozwiać o ostrych intymnych igraszkach.

~

Książka jest idealna na odmóżdżenie. Dość szybko się ją czyta, jest zastosowany luźny język. Chociaż nie brakuje w tej opowieści wielu wulgarnych wypowiedzi i wulgaryzmów w dialogach. Także książka raczej dla osób 16+. Bardzo przyjemnie mi się ją czytało i mogę ją polecić każdemu na poprawę humoru i dla relaksu od cięższych czytanych lektur. Książka idealnie się sprawdzi na nadchodzące walentynki.

Dziękuję autorce za możliwość przeczytania i zrecenzowania książki ♥️

Informacje dodatkowe o Pokolenie tinderówek:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-01-04
ISBN: b.d.
Dodał/a opinię: asia_czyta_ksiaz

Zobacz opinie o książce Pokolenie tinderówek

Kup książkę Pokolenie tinderówek

Księga zaklęć