Spirit Animals. Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót. Audiobook

Ostatnio skończyłem czytać trzeci tom Upadku bestii, czyli "Powrót" autorstwa Variana Johnsona.

W tej części dalej śledzimy losy Conora, Abeke, Meilin i Rollana, któryż usiłują pokonać pradawne zło. Jeśli polegną, Wszechdrzewo umrze i wszyscy utracą swoje więzi ze zwierzoduchami. W tej części jedna z czterech legendarnych bestii zostaje pojmana przez Zerifa, czyli ich największego wroga - tym samym najbardziej oddanego sługę Wyrma. Jak potoczyły się losy przyjaciół? Czy udało im się uratować inne wielkie bestie? Na te pytania poznacie odpowiedź, gdy przeczytacie tę książkę.

Akcja w tej części była bardzo dynamiczna. Nie nudziłem się ani przez chwilę, przez książkę przeszedłem bardzo szybko. Coraz bardziej wczuwam się w sytuację bohaterów. Mogę nawet powiedzieć, że wyobrażam sobie, jakbym przemierzał przez świat razem z nimi.

Kolejna zmiana autora nie była dla mnie szczególnie odczuwalna. Varian Johnson utrzymał poziom swoich poprzedników. Jego styl pisania bardzo mi się podoba. Całkiem możliwe, że w przyszłości sięgnę po inne jego książki - nie miałem jeszcze okazji zapoznania się z jego twórczością.

Nie mogę się doczekać, aż zacznę czytać czwarty tom. Zapowiada się świetnie. Mam nadzieję, że Jonathan Auxier nie okaże się gorszym pisarzem; jego też nie znam.

Informacje dodatkowe o Spirit Animals. Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót. Audiobook:

Wydawnictwo: Biblioteka Akustyczna
Data wydania: 2017-09-06
Czyta: Andrzej Hausner
Tytuł oryginału: Fall of the Beasts. Book 3: The Return
Dodał/a opinię: Oczytaniec

Zobacz opinie o książce Spirit Animals. Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót. Audiobook

Kup książkę Spirit Animals. Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 3. Powrót. Audiobook

Spirit Animals. Upadek Bestii. Pazur żbika.
Varian Johnson0
Okładka ksiązki - Spirit Animals. Upadek Bestii. Pazur żbika.

Kolejny tom bestsellerowej serii książek dla młodych fanów fantasy! Przed czwórką Zielonych Płaszczy, Conorem, Meilin, Abeke i Rollanem...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska