W butach Valerii

"W butach Valerii" to opowieść losach czterech przyjaciółek, które zawsze trzymają się razem, mogą na siebie liczyć i są przebojowe. Nie boją się życia, odważnych decyzji i wyzwań.
Valeria wiedzie spokojne, ułożone życie u boku mężczyzny z którym jest związana od lat. Spokojne szczęśliwe życie zaburza jednak pojawienie się u boku męża Alex, który początkowo miał być facetem, a okazał się piękną młodą i zgrabną laską! Valerii nakłada się poznanie nieziemsko przystojnego Viktora. Ich losy splatają się w najmniej odpowiednim momencie życia kobiety. Jednak czy Valeria ulegnie pokusie, czy mąż ją zostawi lub zdradzi. A może ich idealne, niemniej jednak zaniedbane małżeństwo przetrwa tę pierwszą próbę na którą los ic postanowił wystawić.
"W butach Valerii" to bardzo lekka, przyjemna książka, która została napisana chyba z przeznaczeniem dla kobiet! Czyta się ją wyśmienicie, wciąga już od pierwszych stron, a napięcie nie ustaje. Losy czterech przyjaciółek zostały idealnie dobrane, ich przyjaźń nie jest przedstawiona w różowych barwach, gdzie nie mają problemów i spięć między sobą, ale poznajemy również ich kłótnie i różnice zdań. Niejednokrotnie podczas czytania książki zazdrościłam Valerii przyjaciółek, na które zawsze mogla liczyć, niezależnie od tego, co się działo. Piękne jest również to, że przyjaźń nie była usłana różami, a kiedy trzeba było dziewczyny "wylewały kubeł zimnej wody" jednej z przyjaciółek na głowę. Mimo niejednej różnicy zdań potrafiły zawsze ze sobą porazmawiać i wyjaśnić wszelkie niejasności.
Ja również nie zawsze zgadzałam się z podejmowanymi przez dziewczyny decyzjami, i niejednokrotnie podczas czytania miałam ochtę wykrzyczeć: "nie rób tego wariatko", bo dla mnie nie wszystkie podejmowane przez dziewczyny decyzje były słuszne!
Książkę czyta się bardzo szybko i przyjemnie, ale myślę, że przeznaczona jest wyłącznie dla kobiecego grona czytelników, gdyż mężczyźni nie odnaleźli by się w życiu czterech zwariowanych kobiet z przejściami.
Książkę odebrałam za punkty w portalu Czytam Pierwszy.

Informacje dodatkowe o W butach Valerii:

Kup książkę W butach Valerii

Valeria w lustrze
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki - Valeria w lustrze

Uzależniająca, przezabawna, sugestywna i zmysłowa Hiszpanka wraca, by zawładnąć twoją głową, rozśmieszyć cię, pozwolić opłakać swoje bolączki oraz pomóc...

Wszystko o Valerii
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki - Wszystko o Valerii

Ostatni tom pikantnej, szalonej i pełnej namiętności serii madryckiej z niepokornymi Hiszpankami w roli głównej. Czy nadszedł czas na bajkowe zakończenie...