W butach Valerii

Gdy tylko otrzymałam te książkę wiedziałam, że muszę ją szybko przeczytać. Tyle dobrego o niej słyszałam.

Z pozoru zwyczajna historia czterech kobiet, aczkolwiek ma coś w sobie, co sprawiło, że skradła moje serce. Już od początku miałam wrażenie jak bym należała do grona tych przyjaciółek. Cztery kobiety a każda inna.

Lola - zwariowana i odniosłam wrażenie, że to ona za każdym razem potrafi rozbawić towarzystwo.

Carmen- nie znosi swojego szefa, a dodatkowo zakochała się w koledze z pracy.

Nerea - chyba najspokojniejsza z nich, twierdzi, że świetnie jej bez drugiej połówki, aczkolwiek i na nią przyjdzie czas.

I na koniec Valeria to nasza główna bohaterka, która ma trudny okres w życiu. Małżeństwo, w którym zaczyna się źle dziać. Książka, którą trzeba napisać a zwyczajnie brak jej weny. Ale dzięki wsparciu przyjaciółek nie zatrzymuje się tylko idzie do przodu.

Tyle emocji wywołała we mnie ta książka😱. Raz aż mi mózg parował 🤯od tego, co tam się działo a za chwile już płakałam ze śmiechu 🤣.

Takie przyjaciółki, jakie ma Valeria to skarb. Mimo, iż zdarzają się rzeczy (na które nie mamy wpływu), które powodują zgrzyty, to zawsze są ponad to i wiedzą, że o taka przyjaźń należy dbać.

Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Mamy tu połączenie literatury obyczajowej z nutką erotyku. Moim zdaniem jest to świetna pozycja dla każdej kobiety.

Informacje dodatkowe o W butach Valerii:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-09-02
Tytuł oryginału: En los zapatos de Valeria
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Zobacz opinie o książce W butach Valerii

Kup książkę W butach Valerii

Wszystko o Valerii
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki - Wszystko o Valerii

Ostatni tom pikantnej, szalonej i pełnej namiętności serii madryckiej z niepokornymi Hiszpankami w roli głównej. Czy nadszedł czas na bajkowe zakończenie...

W butach Valerii
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki - W butach Valerii

Valeria opisuje historie miłosne. Całą sobą przeżywa miłość. Ma trzy przyjaciółki: Nereę, Carmen i Lolę. Mieszka w Madrycie i kocha Adriana, do...