Wszystko o Valerii

Tom 4 cyklu Valeria

Ostatni tom pikantnej, szalonej i pełnej namiętności serii madryckiej z niepokornymi Hiszpankami w roli głównej.

Czy nadszedł czas na bajkowe zakończenie?

Co ono oznacza dla Valerii, Carmen, Loli i Nerei?

Zbliża się lato, sezon romansów, spełniania marzeń, niezwykłych spotkań. Albo pożegnań, rozstań i rozczarowań. W życiu Carmen pojawia się ktoś, kto na zawsze odmieni jej życie. Serce Loli bije szybciej na widok nowego szefa i nie ma pewności, czy będzie w stanie nad tym zapanować. Wzrok Nerei wędruje w kierunku przystojnego fotografa Jorge. A Valeria, rozdarta między stabilnym związkiem a śmiałymi żądzami, wciąż próbuje zdecydować, czego pragnie. Romantycznej, słodkiej miłości czy relacji skrzącej od emocji i namiętności, którą codziennie podsycają niegasnące płomienie?

Wyrusz w podróż do cudownego Madrytu i wraz z czterema przyjaciółkami daj się porwać w wir erotyzmu i ponieść zabawie!

Poznaj zaskakujące zakończenia, które smakują jak najlepsze wakacje życia!

Informacje dodatkowe o Wszystko o Valerii:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-11-03
Tytuł oryginału: Valeria al desnudo

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Kup książkę Wszystko o Valerii

Wszystko o Valerii - opinie o książce

Po czwarty tom nie miałam w planach sięgać. Zawirowaniami sercowymi Valerii byłam trochę zmęczona. Jednak ciekawość wzięła górę. Ostatni tom, może wydarzy się coś ciekawego? Jeśli chodzi o Valerię to była, jak zawsze, rozdarta uczuciowo pomiędzy dwoma mężczyznami. W trakcie czytania książki ten temat stawał się męczący. A książka do cienkich nie należy, ponad 500 stron. Główna bohaterka sama nie wiedziała czego chciała, podejmowała dziwne decyzje. Jej dwie przyjaciółki Lola i Nerea również mają miłosne dylematy. Sytuacje ratuje Carmen, która znalazła się na innym etapie życiowym niż jej przyjaciółki. Wyszła za mąż i została matką. I tutaj ciekawie jest przedstawiona jej postać, jak zmaga się z macierzyństwem. Chociaż dziewczyna bardzo kocha swojego synka, to czasami tęskni za beztroskimi czasami sprzed jego narodzenia. Musi pogodzić życie matki z życiem zawodowym i towarzyskim.
Muszę przyznać, że pomimo wszystko książkę czyta się łatwo i miejscami  nawet przyjemnie. Lekka, niezobowiązująca lektura. Co najbardziej mi się w niej podobało? Epilog. Tam przedstawione jest życie przyjaciółek po latach. Fajnie, że autorka zrobiła takie właśnie zakończenie. To ostatnia książka o Valerii, a mi wcale nie jest żal że to koniec.

Avatar użytkownika - Damaczytasama
Damaczytasama
Przeczytane:2021-11-28,

"Wszystko o Valerii" to ostatnia część cyklu o czterech przyjaciółkach z Madrytu. Przez lata dziewczyny zmieniały mężczyzn, szukały tego idealnego dla siebie. Przeżywały przygody miłosne, które nieraz były bardzo zawiłe i skomplikowane oraz doprowadzały je do śmiechu i do łez. Valeria, Lola, Carmen i Nerea zawsze były dla siebie wsparciem. Za nimi wiele rozmów w babskim gronie i wiele imprez.

W tym tomie, Valeria będzie musiała wybrać: stabilny związek lub dziką namiętność. Lola jest pod wielkim wrażeniem swojego nowego szefa, ale w domu czeka na nią zakochany Rai. Narea spotyka się z fotografem Jorge, a Carmen zostaje matką.

Czy bohaterki dorosną do prawdziwej miłości? Czy zmienią swoje życie na lepsze?

"Wszystko o Valerii" to powieść o tym, jak przez lata zmieniamy się, uczymy siebie. Niektórym osobom musimy pozwolić odejść z naszego życia. Bohaterki dokonują wyborów, wybaczają i przekonują się, że miłość przychodzi kiedy chce i nie da się jej zamknąć w pokoju na klucz.

Związki bohaterek stają się dojrzalsze. Pojawiają się dzieci i silne, trwałe uczucia.

Cała seria o Valerii i jej przyjaciółkach bardzo mi się podobała. Jednak ostatnia część najmniej przypadła mi do gustu.

"Wszystko o Valerii" to powieść lekka, miejscami zabawna, ze sporą dawką erotyki. Perypetie hiszpańskich bohaterek śledziłam z zainteresowaniem i byłam ciekawa jej zakończenia.

A Ty, do której bohaterki jesteś podobna? A może nie czytałaś jeszcze tej serii?

Avatar użytkownika - Eliza89
Eliza89
Przeczytane:2022-02-11, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022, Legimi,

To już jest koniec, nie ma już nic ...:(

Zakończyłam hiszpańską serię o perypetiach czterech zwariowanych dziewczyn z Madrytu.
Ta część mnie wkurzała, pewnie przez zachowanie Valerii...
Poza tym, jak zwykle, dużo zagmatwanych relacji, dużo seksu i dużo... Victora :D

I tak mi smutno, że to już koniec:(
Polecam .

Czwarta część serii ,,Valeria" bardzo przyjemnie mnie zaskoczyła. Czytałam ją bez znajomości poprzednich tomów, bo z jakiegoś powodu wbiłam sobie do głowy, że każda część jest o innej przyjaciółce. Jak się szybko okazało - nie jest. Pomimo tego nie miałam żadnego problemu ze zrozumieniem tej historii, właściwie to wciągnęłam się w nią już od pierwszej strony.

Książka opowiada głównie o losach Valerii, a w fabułę bardzo umiejętnie wplecione zostały perypetie jej trzech przyjaciółek. Wszystkie były charyzmatycznymi i ciekawymi postaciami. Bardzo się też od siebie różniły. Podobało mi się, że nie zostały w żaden sposób wyidealizowane. Najbardziej ze wszystkich polubiłam Lolę, której historia mocno mnie zaintrygowała.

,,Wszystko o Valerii" to lekka i niewymagająca książka. Mocno wciąga, czyta się ją błyskawicznie. Jest bardzo humorystyczna, trochę komediowa i przerysowana. Świetnie się przy niej bawiłam. Została napisana bardzo płynnie i spójnie, nie musiałam się na niej jakoś specjalnie skupiać.

Bardzo Wam tę książkę polecam. Ja na pewno niedługo przeczytam też poprzednie tomy tej serii, tym razem już po kolei.

W butach Valerii
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki - W butach Valerii

Valeria opisuje historie miłosne. Całą sobą przeżywa miłość. Ma trzy przyjaciółki: Nereę, Carmen i Lolę. Mieszka w Madrycie i kocha Adriana, do...

Valeria w lustrze
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki - Valeria w lustrze

Uzależniająca, przezabawna, sugestywna i zmysłowa Hiszpanka wraca, by zawładnąć twoją głową, rozśmieszyć cię, pozwolić opłakać swoje bolączki oraz pomóc...