Wszystko o Valerii

Tom 4 cyklu Valeria

"Wszystko o Valerii" to ostatnia część cyklu o czterech przyjaciółkach z Madrytu. Przez lata dziewczyny zmieniały mężczyzn, szukały tego idealnego dla siebie. Przeżywały przygody miłosne, które nieraz były bardzo zawiłe i skomplikowane oraz doprowadzały je do śmiechu i do łez. Valeria, Lola, Carmen i Nerea zawsze były dla siebie wsparciem. Za nimi wiele rozmów w babskim gronie i wiele imprez.

W tym tomie, Valeria będzie musiała wybrać: stabilny związek lub dziką namiętność. Lola jest pod wielkim wrażeniem swojego nowego szefa, ale w domu czeka na nią zakochany Rai. Narea spotyka się z fotografem Jorge, a Carmen zostaje matką.

Czy bohaterki dorosną do prawdziwej miłości? Czy zmienią swoje życie na lepsze?

"Wszystko o Valerii" to powieść o tym, jak przez lata zmieniamy się, uczymy siebie. Niektórym osobom musimy pozwolić odejść z naszego życia. Bohaterki dokonują wyborów, wybaczają i przekonują się, że miłość przychodzi kiedy chce i nie da się jej zamknąć w pokoju na klucz.

Związki bohaterek stają się dojrzalsze. Pojawiają się dzieci i silne, trwałe uczucia.

Cała seria o Valerii i jej przyjaciółkach bardzo mi się podobała. Jednak ostatnia część najmniej przypadła mi do gustu.

"Wszystko o Valerii" to powieść lekka, miejscami zabawna, ze sporą dawką erotyki. Perypetie hiszpańskich bohaterek śledziłam z zainteresowaniem i byłam ciekawa jej zakończenia.

A Ty, do której bohaterki jesteś podobna? A może nie czytałaś jeszcze tej serii?

Informacje dodatkowe o Wszystko o Valerii:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-11-03
Tytuł oryginału: Valeria al desnudo
Dodał/a opinię: Damaczytasama

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Wszystko o Valerii

Kup książkę Wszystko o Valerii

Valeria czarno na białym
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki -  Valeria czarno na białym

Czas na solidną dawkę soczystego hiszpańskiego humoru! Szalona kontynuacja zekranizowanej przez Netflix powieści ,,W butach Valerii". Cztery przyjaciółki...

W butach Valerii
Elisabet Benavent0
Okładka ksiązki - W butach Valerii

Valeria opisuje historie miłosne. Całą sobą przeżywa miłość. Ma trzy przyjaciółki: Nereę, Carmen i Lolę. Mieszka w Madrycie i kocha Adriana, do...