Zapomnij, że istniałem

Tom 1 cyklu Zapomnij, że istniałem

Beata Majewska zabiera nas do niewielkiej polskiej wioski, gdzie poznajemy naszych bohaterów, ich historię, która śmieszy, bawi, wzrusza i wywołuje strach.

Luiza Mleczko, to twarda babka, to młoda, piękna kobieta, która wie czego w życiu chce. Pracuje jako sołtys w Milikowie i doskonale sobie radzi na zajmowanym stanowisku. Mieszka z kochającymi rodzicami, którzy są bardzo dumni z córki.

Rafał Snarski to były bokser i gangster. Jeszcze dwa lata wcześniej mąż i ojciec. Jego ukochana żona i synek zginęli w tragicznym wypadku. Sam Snarski nie potrafi sobie poradzić ze stratą ukochanych mu osób. Zaszył się gdzieś na końcu świata, żeby ukryć się przed wszystkimi. Po jakimś czasie wraca do ludzi. Pojawia się w Milikowie, gdzie kupuje stary dom.

Nie trudno się domyślić, że los na jego drodze postawił młodą, piękną i energiczną Luizę. Niemal od początku zaiskrzyło między tych dwojgiem. Rafał wraca do żywych, zaczyna czuć coś do Luizy. Wygląda na to , że kobieta na nowo budzi w nim człowieka.

Pewnego dnia Snarsky ostrzymuje e-mail ze zdjęciami Luizy, robionymi z ukrycia. Już wie, że przeszłość upomniała się o niego i szantażem chce znów go wciągnąć do niebezpiecznej gry.
Rafał musi przystać na wszystkie żądanie przeszłości, żeby uchronić swoją ukochaną przed jej cieniami.

Czy Rafał otworzy się na miłość? Czy ochroni swoją ukochaną?

Kiedy zaczynam czytać, każda książka ma 50 stron, żeby mnie zachęcić do siebie. Czasem daję jej drugą szansę, czyli kolejne 50 stron. Jeżeli nie zaiskrzy między nami książka ląduje na pólce. Po pierwszych stronach tej książki miałam ochotę ją odłożyć. Serio! Ale dałam jej drugą szansę i przepadłam!!!

To bardzo dobrze napisana książka obyczajowa z niewielkim wątkiem erotycznym i sensacyjnym. Autorka bardzo zgrabnie połączyła te gatunki w jednej książce i dzięki temu powstała super powieść.

Akcja rozpoczyna się trochę leniwie, przez co prawie skończyłam przygodę z książką, ale potem zainteresowanie fabułą już tylko rosło. Nie mogłam przestać czytać o Luizie i Rafale. To bardzo wybuchowa para. Oboje mają twarde charaktery, ale mam wrażenie,że byli warci siebie. Jedno drugiemu nie odpuściło. A mimo to ciągnęła ich do siebie jakaś tajemna siła, z którą nie potrafili walczyć.

Książka zakończyła się trochę niespodziewanie, strasznie jestem ciekawa co będzie dalej, więc zabieram się za drugą część.

Polecam

Informacje dodatkowe o Zapomnij, że istniałem:

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2020-05-13
ISBN: 978-83-7686-874-5
Dodał/a opinię: Magdalena Górska

Tagi: obyczajowe

Zobacz opinie o książce Zapomnij, że istniałem

Kup książkę Zapomnij, że istniałem

Zdążyć z miłością
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Zdążyć z miłością

Czy można zwlekać z miłością?Trzydziestoletnia Olga jest kobietą wykształconą, majętną i atrakcyjną. Zmagając się z życiowymi problemami – chorobą...

Kim dla ciebie jestem?
Beata Majewska0
Okładka ksiązki - Kim dla ciebie jestem?

Klasyczna sytuacja - dwójka młodych ludzi i... wpadka. Susan zwykle zachowuje się ulegle wobec Calvina, zdecydowanie przemocowego gościa, tym razem...