Zostań u mnie na noc

To już drugi tom z cyklu "Dzisiaj śpisz u mnie", w którym poznajemy dalsze perypetie Niny. Od ostatniej powieści, autorka zdecydowanie poprawiła swój warsztat pisarski i jest to wyraźnie zauważalne. Lekki, przystępny styl nie tylko zachwyca, ale i ułatwia szybkie pochłanianie lektury.

Szklarska to kobietach po przejściach, rozwódka, mama dwóch córek i dziennikarka, której praca sprawia ogromną satysfakcję. Ostatnio jej życie diametralnie się zmieniło, przez co kobieta jest trochę zagubiona i robi rzeczy, których ja nie pochwalam. W jej świecie pojawiają się nowe jak i znajome postaci, z którymi Nina przeżywać będzie wzloty i upadki.

Czy rozwód i nowe miejsce zamieszkania wyjdzie jej na dobre? Czy zmiany w jej życiu staną się dla niej ciężarem nie do udźwignięcia? Czy znajdzie wspólny język z nową naczelną i kim dla niej są dwaj mężczyźni? Czy Nina ułoży sobie życie na nowo i będzie szczęśliwa?

Kochani, ta pozycja jest taka uczuciowa, ciepła, dająca do myślenia. Autorka pragnie nam uświadomić, iż rozpad małżeństwa i rozpoczęcie wszystkiego na nowo wcale nie musi oznaczać końca świata. Za wspaniałą treścią ukryte są wskazówki i cenne rady, które mogą naprawdę pomoc osobom zaczynającym na nowo kroczyć w brutalnym i samolubnym świecie. Pani Anna nie szczędzi swojego wsparcia i dodaje otuchy.

Mimo, że akcja jest mało dynamiczna i raczej spokojnie płynie swym tempem, to fabuła jest ciekawa i nieprzewidywalna. Polubiłam świetnie wykreowanych bohaterów wraz z ich zaletami i wadami. Nie zawsze pochwalałam ich decyzje i nieraz denerwowali mnie swoim zachowaniem, ale bardzo ich polubiłam oraz im kibicowałam. Jednak czy poranione dusze po przejściach mogą szczęśliwie żyć i być kochane?

Jestem zachwycona książką dlatego zachęcam do sięgnięcia po nią i wyrobienia sobie własnego zdania. Uważam, że zawiera w sobie duże pokłady miłości i otuchy. Dlatego polecam ją szczególnie paniom łaknącym namiętnych scen, prawdziwej przyjaźni i kontaktów damsko-męskich. Nie zwlekajcie tylko dajcie się porwać fascynującej lekturze, a później podzielcie się swymi wrażeniami.

Informacje dodatkowe o Zostań u mnie na noc:

Wydawnictwo: Marginesy
Data wydania: 2023-03-22
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Tagi: Romans współczesny

Zobacz opinie o książce Zostań u mnie na noc

Kup książkę Zostań u mnie na noc

Dzisiaj śpisz ze mną
Anna Szczypczyńska0
Okładka ksiązki - Dzisiaj śpisz ze mną

Powieść autorki bloga PANNA ANNA BIEGA, inspirującego tysiące kobiet! Na ręce wysypał mi się brokat, Twój brokat, z którego zawsze się śmiałem...

Kilka upalnych nocy
Anna Szczypczyńska 0
Okładka ksiązki - Kilka upalnych nocy

Bez miłości do samej siebie nigdy nie osiągnie się prawdziwego szczęścia. Nowa, rozpalająca zmysły książka Anny Szczypczyńskiej o odkrywaniu własnego...