Konkurs na 19 urodziny serwisu Granice.pl

Start: 2018-05-22 Koniec: 2018-05-29
Konkurs na 19 urodziny serwisu Granice.pl

Serwis Granice.pl powstał 19 lat temu! W ubiegłym roku w ramach urodzin wprowadziliśmy dla Was zupełnie nową szatę graficzną naszego serwisu. Po niemal roku funkcjonowania możemy powiedzieć, że się przyjęła, choć każdego dnia wciąż uzupełniamy serwis o nowe funkcje i eliminujemy zgłaszane przez Was usterki. Dziś chcemy wspólnie z Wami świętować urodziny nieco inaczej.

Zamieściliśmy już dla Was tekst podsumowujący 19 lat funkcjonowania portalu Granice.pl Przeczytajcie go – wiele mówi on o kulisach naszego codziennego funkcjonowania, a także zdradza kilka ciekawostek. Mamy też dla Was specjalny konkurs. Prosimy, byście skomentowali jubileuszowy tekst, wyrażając opinię o naszym serwisie, wspominając, jak długo korzystacie z naszego serwisu, wskazując, co najbardziej cenicie, a czego Wam brakuje. Możecie też w komentarzach do artykułu złożyć życzenia - ale nietypowe :) Napiszcie, czego życzylibyście sobie, by znalazło się w serwisie. Nie obiecujemy, że spełnimy wszystkie życzenia ani że nastąpi to natychmiast, ale z pewnością najciekawsze komentarze nagrodzimy zestawami 3-5 książek bioracych udział w plebiscycie „Najlepsza książka na wiosnę". Konkurs trwał będzie do 29 maja 2018, a dodane przez Was już wcześniej komentarze również będą brały w nim udział. Czekamy na wszystkie głosy i komentarze! 

-> Skomentujcie tekst i weźcie udział w naszym konkursie!

Wyniki konkursu ogłosimy po 18 czerwca 2018! 

Nagrodzeni użytkownicy to:

monikap

lokesh

vanillivi

emilly26

aspra

martucha180

flusz

Gratulujemy i dziękujemy za wszystkie Wasze głosy. Nasze odpowiedzi na Wasze komentarze znajdziecie tutaj: https://www.granice.pl/forum/12-pomysly-sugestie/1730-plany-pomysly-sugestie-i-uwagi-odpowiadamy-i-czekamy-na-wasze-glosy/1 Jeśli możemy prosić, byście właśnie w powyższym wątku przedstawiali swoje kolejne pomysły, będziemy wdzięczni – trudno nam śledzić na bieżąco dyskusję pod artykułami sprzed pół roku :)