Wygraj książkę „Mój kumpel Jeremi"

Start: 2020-03-05 Koniec: 2020-03-11
Wygraj książkę „Mój kumpel Jeremi

Czwarta klasa to dla Oskara i jego przyjaciela Jeremiego zupełnie nowy rozdział w życiu. Trzeba zacząć wszystko od początku. No prawie wszystko, bo przecież to, co najważniejsze, czyli przyjaźń, zostaje. Przynajmniej tak się im obu wydaje. Pewnego dnia Oskar wpada w kłopoty i decyduje się ukryć to przed Jeremim. To jego wielki SEKRET. Gdzie kończy się tajemnica i zaczyna kłamstwo? Czy dobrze jest nie mówić prawdy bliskim, zwłaszcza gdy jest się samemu w niebezpieczeństwie?

[obrazek]

Mój kumpel Jeremi to ciepła, pełna humoru opowieść o tym, co w bliskich relacjach jest najważniejsze. Nie tylko dla chłopców. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Literatura. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać książkę Mój kumpel Jeremi do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 11 marca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Mój kumpel Jeremi kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

 

 


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie:

Książka
Mój kumpel Jeremi
Ewa Martynkien
Wydawnictwo