Wygraj książkę „Na straży sekretu"

Start: 2020-04-20 Koniec: 2020-04-27
Wygraj książkę „Na straży sekretu

Autor Tajemnego bractwa pana Benedykta przedstawia mrożącą krew w żyłach tajemniczą przygodę pełną magii i humoru.

Kiedy Reuben odkrywa niezwykły antyczny zegarek z sekretną mocą, w jego życiu następuje intrygujący zwrot. Jeden sekret prowadzi do drugiego, a Reuben czuje się rozdarty między swoją prostoduszną naturą a pragnieniem, by zostać bohaterem.

Zmierza wprost ku niebezpiecznej przygodzie – pełnej ciekawych postaci, zdradzieckich pułapek i ucieczek w ostatniej chwili. Wyrusza, by rozwiązać zagadkę, zanim będzie za późno.

Czy wraz z nieustraszoną Penny, potężnym Jackiem i mądrą panią Genowefą u boku Reuben zdoła przechytrzyć chytrego złoczyńcę o imieniu Dym i uratować miasto przed straszliwym losem?

W genialnie stworzonej powieści Na straży sekretu uznany autor Trenton Lee Stewart zaprasza czytelników do przyłączenia się do przygody, rozszyfrowania wskazówek i zadania sobie pytania: czy poznanie sekretu jest darem, czy przekleństwem? 

„Na straży sekretu" to rewelacyjnie napisana książka przygodowo-fantastyczna kierowana do nastoletnich odbiorców, która spodoba się także dorosłym miłośnikom wciągających i magicznych opowieści.

- recenzja książki „Na straży sekretu"

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Dwukropek. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej własnie publikacji. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Na straży sekretu do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 27 kwietnia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Na straży sekretu kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Damian Grabowski, Brześć Kujawski

Jolanta Rusin, Wrocław

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Na straży sekretu
Trenton Lee Stewart
Wydawnictwo