Wygraj książkę „Nowe życie"

Start: 2018-12-10 Koniec: 2018-12-17
Wygraj książkę „Nowe życie

Dla fanów powieści młodzieżowych tym razem przygotowaliśmy konkurs z książką Nowe życie, która tego roku ukazała się nakładem wydawnictwa Pinus Media.

Słoneczna Toskania to miasto wielu niezapomnianych chwil. To właśnie w tym jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie poznaje się dwójka nastolatków. Leonard i Chiara — nigdy wcześniej się nie spotkali, jednak wystarczył moment, by poczuli, że to prawdziwa przyjaźń. Przyjaźń szczera i dotąd przez nich niespotykana. Szybko zorientowali się, że ich sposób patrzenia na świat jest naprawdę podobny. Co więcej, mają takie same uczucia, a nocami — sny, co zbliża ich jeszcze bardziej do siebie. Zaczynają zauważać, że to, co ich spotyka, układa się w jedną historię, która prowadzi ich do Drzwi Przyszłości. Jednak aby przejść na drugą stronę i zobaczyć, co się za nimi znajduje, należy najpierw znaleźć do nich klucz. Później zaś należy zdecydować, czy warto wrócić do znanego, poprzedniego świata. A jeśli tak, to tak naprawdę po co?

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Nowe życie do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Bielen, Kolbuszowa

Anna Kaczmarczyk, Strzelce Opolskie

Julia Urbańska, Gdańsk

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Nowe życie
Monika Marin
Recenzje miesiąca
Kult
Łukasz Orbitowski;
Kult
Save you
Mona Kasten
Save you
Siostry, psy i wariaci
Maite Carranza, Julia Prats
Siostry, psy i wariaci
Sedno życia
Katarzyna Kielecka
Sedno życia
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Sławomir Nieściur;
Shadow Raptors. Kurs na kolizję
Magia Serbithów
Małgorzata Lisińska
Magia Serbithów
Pokaż wszystkie recenzje