Wygraj książkę „Nowe życie"

Start: 2018-12-10 Koniec: 2018-12-17
Wygraj książkę „Nowe życie

Dla fanów powieści młodzieżowych tym razem przygotowaliśmy konkurs z książką Nowe życie, która tego roku ukazała się nakładem wydawnictwa Pinus Media.

Słoneczna Toskania to miasto wielu niezapomnianych chwil. To właśnie w tym jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie poznaje się dwójka nastolatków. Leonard i Chiara — nigdy wcześniej się nie spotkali, jednak wystarczył moment, by poczuli, że to prawdziwa przyjaźń. Przyjaźń szczera i dotąd przez nich niespotykana. Szybko zorientowali się, że ich sposób patrzenia na świat jest naprawdę podobny. Co więcej, mają takie same uczucia, a nocami — sny, co zbliża ich jeszcze bardziej do siebie. Zaczynają zauważać, że to, co ich spotyka, układa się w jedną historię, która prowadzi ich do Drzwi Przyszłości. Jednak aby przejść na drugą stronę i zobaczyć, co się za nimi znajduje, należy najpierw znaleźć do nich klucz. Później zaś należy zdecydować, czy warto wrócić do znanego, poprzedniego świata. A jeśli tak, to tak naprawdę po co?

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Nowe życie do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 17 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Bielen, Kolbuszowa

Anna Kaczmarczyk, Strzelce Opolskie

Julia Urbańska, Gdańsk

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Nowe życie
Monika Marin
Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Śmierć na śniegu
Konrad Staszewski
Śmierć na śniegu
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje