Wygraj książkę „Powrót"

Start: 2019-02-04 Koniec: 2019-02-10
Wygraj książkę „Powrót

Powrót Romualda „Aldka" Romana łączy lekką, zabawną i wciągającą historię młodego chłopaka, który próbuje mierzyć się z trudnościami życia w realiach PRLu z próbą odpowiedzi na pytania o to, co decyduje o tym, kim jesteśmy i czy warto próbować „poprawić" własną przeszłość. A w tle – majestatyczne Tatry. Jeśli zaintrygowała Was ta powieść, przeczytajcie naszą recenzję tej książki, koniecznie też weźcie udział w konkursie poświęconym powieści Romualda „Aldka" Romana. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy pod naszym filmem w serwisie YouTube odpowiedzieć na proste pytanie zadane w filmie. Warto też dodać Powrót do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego 2019 do godziny 23:59 – trzeba więc się pospieszyć.

-> Obejrzyj nasz film i weź udział w konkursie!

Najbardziej przypadła nam do gustu odpowiedź Aliny Mazurkiewicz. Prosimy o przesłanie nam na pr@wwpol.com danych adresowych z dopiskiem „YouTube – Powrót" i nazwą użytkownika na YouTube. Dzięki wszystkim za udział, jeśli macie ochotę, zasubskrybujcie nasz kanał, by na bieżąco otrzymywać informacje o nowych filmach i konkursach!

Książka
Powrót
Romuald Aldek Roman
Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Pod naszym niebem
Sylwia Kubik
Pod naszym niebem
Tylko dla dorosłych
Nina Majewska-Brown
Tylko dla dorosłych
My Secret Youtube Life
Charlotte Seager
My Secret Youtube Life
Cecylio, obudź się!
Dorota Wójcik
Cecylio, obudź się!
Marzycielka
Katarzyna Michalak
Marzycielka
Ojciec, czyli o Pieronku
Szymon Wróbel
Ojciec, czyli o Pieronku
Kolory pawich piór
Jojo Moyes;
Kolory pawich piór
Wariat na wolności. Autobiografia
Wojciech Eichelberger;
Wariat na wolności. Autobiografia
Pokaż wszystkie recenzje