Wygraj książkę „Ranczo Fantazja. Nowe przyjaźnie"

Start: 2020-03-12 Koniec: 2020-03-18
Wygraj książkę „Ranczo Fantazja. Nowe przyjaźnie

Gabi już wie, że po pierwszym, szczeniackim „Nie", trzeba dorosnąć, wziąć się w garść i dostosować do nowej sytuacji. A może nawet ją polubić?

Gabrysia na Ranczu Fantazja odnajduje prawdziwe przyjaźnie, pierwszą miłość i nawiązuje więź z tatą. Tak. Teraz mówi do mężczyzny, którego dotąd nie znała, „tato” i czuje się z tym dobrze! Na zbudowanie szczerej i mocnej relacji jednak potrzeba czasu. Czy Gabi otrzyma taką szansę od losu?

Nowe przyjaźnie są jak wiosenny powiew wiatru i ciepłe promienie słońca – dają nadzieję!

Dziewczyna nie traci wiary i to jest piękne! Swoje rozterki i radości przelewa wrzucając posty na swojego bloga. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie Karioka. Niegdyś najlepsza „przyjaciółka”, teraz stalkerka, która nie zawaha się przed niczym.

Ranczo Fantazja. Nowe przyjaźnie to najbardziej urokliwa powieść dla nastolatek tej wiosny!

Czas na test prawdziwej przyjaźni! Po pierwsze, gdy jest źle i potrzebne jest wsparcie. Po drugie, gdy jest naprawdę dobrze i relacji nie burzy zazdrość. Piękna, radosna i przepełniona dobrymi emocjami – nowa powieść Oliwii Nateckiej. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Mazowieckie. Warto też wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieść Ranczo Fantazja. Nowe przyjaźnie do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 18 marca 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Ranczo Fantazja. Nowe przyjaźnie kupicie w popularnych księgarniach internetowych:


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie:

Książka