Wygraj książkę „Schronisko dla ludzi"

Start: 2020-01-23 Koniec: 2020-01-30
Wygraj książkę „Schronisko dla ludzi

Przytulne schronisko, turystyczne klimaty... nic z tych rzeczy. W Beskidach też może powiać grozą. Sięgnij po Schronisko dla ludzi – najnowszy thriller psychologiczny Wojciecha Szlęzaka!

Schronisko górskie w Beskidzie Żywieckim. W ciągu pięciu zimowych dni spotka się tutaj sześć przypadkowych osób, z których każda ma swoje problemy i swoje sekrety. Pod dachem górskiej chaty schronienie znajdują rozrywkowa dziewczyna podróżująca stopem, zadłużony hazardzista, pyszałkowaty dyrektor, zdominowana przez męża despotę kobieta i były nauczyciel historii, alkoholik. A wśród nich Tomek, szukający własnego miejsca w życiu tymczasowy gospodarz schroniska. Pozornie nic ich nie łączy... ale pozory często mylą. Między bohaterami narasta konflikt i wymyka się spod kontroli...

Wojciech Szlęzak elementy kryminalne traktuje pretekstowo, by opowiedzieć o ważnych problemach sprawach społecznych. Jego powieść ma jednak ciekawą, a jednocześnie złożoną konstrukcję fabularną. Mnogość wątków nie stanowi dla autora problemu, Szlęzak sprawnie je splata, by ostatecznie doprowadzić do rozwiązania akcji.

- recenzja książki Schronisko dla ludzi

Do lektury powieści Wojciecha Szlęzaka zaprasza Wydawnictwo Lira. Przeczytajcie jej premierowe fragmenty i weźcie udział w naszym konkursie.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Schronisko dla ludzi do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Schronisko dla ludzi kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Katarzyna Ujejska, Sucha Koszalińska

Monika Mechocka,  Piła

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Schronisko dla ludzi
Wojciech Szlęzak
Wydawnictwo