Wygraj książkę "Sekrety zamkowych podziemi"

Start: 2020-01-24 Koniec: 2020-01-30
Wygraj książkę

Wakacje spędzone na zwiedzaniu starych zamków nie wydają się zbyt ekscytującą. Chyba że w starych komnatach dochodzi do... zbrodni!

Kaśka, szalona i nieobliczalna studentka polonistyki, wraz z koleżankami wyjeżdża na wakacje w zamku. Początkowo wyjazd nie zapowiadał się niezwykle, do czasu, aż dziewczyny dotarły na miejsce...

Okazało się, że wczasowiczki nie mogą zamieszkać w zamkowym hotelu, ponieważ w ostatnim czasie kilka kobiet zaginęło tam w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewczyny, nie chcąc zrezygnować z przygody, dopinają swego i ostatecznie dostają zakwaterowanie w jednym z pokoi.

Żądna przygód Kaśka odkrywa tajemne podziemia ukryte przed turystami, a to tylko początek ciągu niezwykłych wydarzeń.

Do lektury powieści Joanny Hacz zaprasza Wydawnictwo Lucky. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Sekrety zamkowych podziemi do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 30 stycznia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Sekrety zamkowych podziemi kupicie w popularnych księgarniach internetowych: 


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie:

Książka
Wydawnictwo