Wygraj książkę „Tajemnicze zgony władców”

Start: 2019-02-19 Koniec: 2019-03-03
Wygraj książkę „Tajemnicze zgony władców”

Jeśli jesteście fanami książek historycznych, to koniecznie musicie przeczytać najnowszą publikację Iwony Kienzler pt. Tajemnicze zgony władców.

Nowa książka cenionej autorki książek historycznych tym razem w niezwykle ciekawej formie przybliża czytelnikom historie… śmierci cesarzy, książąt i królów. Kienzler opisuje zarówno spektakularne „odejścia z tego świata”, jak i tajemnicze, ciche zgony, których sprawy do dziś nie zostały rozwiązane.

Spiski, intrygi i mroczne tajemnice. Stukot kroków biegnących po królewskich komnatach i jęki z lochów. Autorka przedstawia zagadkową śmierć takich postaci, jak Przemysł II, Władysław Warneńczyk, Napoleon, car Aleksander czy książę Kentu… Niezwykle klimatyczna książka Tajemnicze zgony władców do wygrania w naszym konkursie!

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Tajemnicze zgony władców do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 3 marca 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Laureatami konkursu zostali:

Anna Woźniak, Lubosz

Justyna Palenik, Jabłonka

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Recenzje miesiąca
Czego uszy nie widzą
Tyszka Agnieszka
Czego uszy nie widzą
Kołysanka z Auschwitz
Mario Escobar
Kołysanka z Auschwitz
Uciec jak najbliżej
Barbara Ciwoniuk
Uciec jak najbliżej
Pokaż wszystkie recenzje