Wygraj pióro Niny Majewskiej-Brown i zestaw książek z autografem pisarki

Start: 2020-04-24 Koniec: 2020-05-03
Wygraj pióro Niny Majewskiej-Brown i zestaw książek z autografem pisarki

Ann, żona esesmana, która właśnie przeprowadziła się z dziećmi do Auschwitz, nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jest przerażona, bo jeszcze nigdy nie widziała ukochanego Hansa tak zmęczonego. Nabiera przekonania, że jego praca musi być naprawdę ciężka i wyczerpująca, bo mąż stał się bardzo nerwowy. Najbardziej jednak martwi ją to, że nie chce powiedzieć, czym się zajmuje, co budzi w niej jeszcze większy niepokój. Ann nie ma wątpliwości, że ciągłe przebywanie z tymi kryminalistami w pasiakach odbija się na jego zdrowiu.

Po morderczej pracy w obozie Auschwitz esesmani wracali do swoich domów prosto w ramiona stęsknionych żon i dzieci. Tuż za obozowymi drutami uprawiali róże i hodowali króliki, a w ogródkach radośnie poszczekiwały psy.

O ich wygodę dbali więźniowie oraz zmuszona do pracy okoliczna ludność. Pili w pobliskiej kantynie, chodzili do burdelu, wyjeżdżali na urlopy i zakochiwali się w okolicznych dziewczynach. Niektórym życie tutaj tak przypadło do gustu, że nie chcieli opuszczać Auschwitz, a niektórzy nawet po wojnie tu wracali. 

Do lektury książki Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz zaprasza Wydawnictwo BellonaNową ksiązkę Niny Majewskiej-Brown możecie zamówić w przedsprzedaży w Empiku oraz w księgarni swiatksiazki.pl. Jeśli przy zamówieniu książki w Empiku skorzystacie z kodu granice, kupicie ją w promocyjnej cenie 26,33 zł (zamiast 39,90 zł). Kod ważny jest do 26 kwietnia 2020 do godziny 23:59. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest właśnie książce Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy podać propozycję pytania, jakie chcielibyście zadać Ninie Majewskiej-Brown. Najciekawszą propozycję nagrodzimy ulubionym wiecznym piórem LAMY Niny Majewskiej-Brown oraz zestawem książek Tajemnica z AuschwitzAnioł życia z Auschwitz z autografami pisarski. Na zgłoszenia czekamy do 3 maja 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Sponsorem pióra wiecznego LAMY jest Prime Line Lifestyle Designers.

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Pióro i zestaw książek z autografem trafia do pani Anny Strzeleckiej z Koszalina.

Zestawy książek z autografami trafiają do pani Magdaleny Jarząbek z Kielc i pani Agnieszki Szpary z Ropczyc.

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo