Wygraj pióro Niny Majewskiej-Brown i zestaw książek z autografem pisarki

Start: 2020-04-24 Koniec: 2020-05-03
Wygraj pióro Niny Majewskiej-Brown i zestaw książek z autografem pisarki

Ann, żona esesmana, która właśnie przeprowadziła się z dziećmi do Auschwitz, nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Jest przerażona, bo jeszcze nigdy nie widziała ukochanego Hansa tak zmęczonego. Nabiera przekonania, że jego praca musi być naprawdę ciężka i wyczerpująca, bo mąż stał się bardzo nerwowy. Najbardziej jednak martwi ją to, że nie chce powiedzieć, czym się zajmuje, co budzi w niej jeszcze większy niepokój. Ann nie ma wątpliwości, że ciągłe przebywanie z tymi kryminalistami w pasiakach odbija się na jego zdrowiu.

Po morderczej pracy w obozie Auschwitz esesmani wracali do swoich domów prosto w ramiona stęsknionych żon i dzieci. Tuż za obozowymi drutami uprawiali róże i hodowali króliki, a w ogródkach radośnie poszczekiwały psy.

O ich wygodę dbali więźniowie oraz zmuszona do pracy okoliczna ludność. Pili w pobliskiej kantynie, chodzili do burdelu, wyjeżdżali na urlopy i zakochiwali się w okolicznych dziewczynach. Niektórym życie tutaj tak przypadło do gustu, że nie chcieli opuszczać Auschwitz, a niektórzy nawet po wojnie tu wracali. 

Do lektury książki Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz zaprasza Wydawnictwo BellonaNową ksiązkę Niny Majewskiej-Brown możecie zamówić w przedsprzedaży w Empiku oraz w księgarni swiatksiazki.pl. Jeśli przy zamówieniu książki w Empiku skorzystacie z kodu granice, kupicie ją w promocyjnej cenie 26,33 zł (zamiast 39,90 zł). Kod ważny jest do 26 kwietnia 2020 do godziny 23:59. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest właśnie książce Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy podać propozycję pytania, jakie chcielibyście zadać Ninie Majewskiej-Brown. Najciekawszą propozycję nagrodzimy ulubionym wiecznym piórem LAMY Niny Majewskiej-Brown oraz zestawem książek Tajemnica z AuschwitzAnioł życia z Auschwitz z autografami pisarski. Na zgłoszenia czekamy do 3 maja 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Sponsorem pióra wiecznego LAMY jest Prime Line Lifestyle Designers.

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Dwie twarze. Życie prywatne morderców z Auschwitz kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Pióro i zestaw książek z autografem trafia do pani Anny Strzeleckiej z Koszalina.

Zestawy książek z autografami trafiają do pani Magdaleny Jarząbek z Kielc i pani Agnieszki Szpary z Ropczyc.

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo
Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje