Zostań kobietą sukcesu z poradnikiem wydawnictwa Goneta.net!

Start: 2011-03-08 Koniec: 2011-03-14
Zostań kobietą sukcesu z poradnikiem wydawnictwa Goneta.net!

Kobieta sukcesu — jest świetnym poradnikiem dla kobiet, które przechodzą kryzys w swoim życiu, którym cały ich dotychczasowy system wartości i priorytetów zawalił się w gruzy. Autorka niejednokrotnie podkreśla, że wszystkie sukcesy życiowe są zależne od nas samych. Wszystkie chęci i możliwości zmiany w naszym życiu tkwią w nas samych. Trzeba tylko odpowiednio się zmotywować, myśleć pozytywnie i skupić się na celu do osiągnięcia. „Kobieta sukcesu” nie tylko pokazuje, jak ten sukces osiągnąć, ale też podpowiada, jak można swoje życie zmienić, co trzeba zrobić, żeby z takiego bardzo dla nas komfortowego zaścianka wychylić się, żeby dokonać radykalnych zmian na lepsze. Jest wtedy bardzo ciężko, ale przykłady podane przez Autorkę dają nadzieję wielu kobietom, skazanym przez los w postaci niedorosłego emocjonalnie narzeczonego czy męża, którzy nie potrafili sobie poradzić z chorobą lub nałogiem swojej kobiety. Niektóre z nich miały wypadek i zostały osamotnione, inne z kolei walczą o odzyskanie wnuczki od rodziny zastępczej, albo zmagają się z chorobą ukochanego dziecka. Wszystkie te przykłady dają nam, kobietom, nadzieję, że mamy w sobie siłę przezwyciężać nieprzychylny los, że można odzyskać wiarę i podźwignąć się z najbardziej beznadziejnych sytuacji życiowych. Obyśmy wszystkie znalazły siły w sobie, żeby nie dać się pokonać złym ludziom czy losowi i żebyśmy zawsze umiały wyciągnąć właściwe wnioski, dążąc do swojego celu i do szczęścia.

 

Z pewnością w osiągnięciu tego celu pomoże nam znakomity poradnik, jaki ukazał się nakładem Wydawnictwa Goneta.net Jemu poświęcony jest nasz najnowszy konkurs. 

 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w naszym konkursie, wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. Na odpowiedzi czekamy do 14 marca 2011, warto więc się pospieszyć. Warto też dodać poradnik "Kobieta sukcesu" do swojej wirtualnej biblioteczki - na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać - KLIK!

Informujemy, że laureatami konkursu zostały: Justyna Huse,Bydgoszcz Cecylia Owczarek,Szklarska Poręba Joanna Wójcicka, Warszawa Serdecznie gratulujemy, nagrody prześlemy pocztą.

Książka
Kobieta sukcesu
Julita Kostecka