Kobieta sukcesu

Julita Kostecka — ma uprawnienia terapeuty zajęciowego. Od lat prowadzi szkolenia, treningi interpersonalne, warsztaty motywacyjne, z rozwoju osobistego i samodoskonalenia się, z technik neurolingwinistycznego programowania NLP, profesjonalnej obsługi klienta. Obecnie jest trenerem szkoleniowcem, specjalizującym się w technikach sprzedaży, prezentacji, NLP, motywacji, zarządzania czasem. Ma bogate doświadczenie zawodowe. Interesuje się psychologią. W wolnych chwilach pomaga wychowywać swoje wnuki bliźniaki. Pierwszym e-bookiem autorstwa Julity Kosteckiej wydanym w Goneta.net pod pseudonimem Monika Kotecka był poradnik „Z pamiętnika psychoanalityka”. Książka ukazała się w 2009 roku i była to już druga publikacja autorstwa Julity Kosteckiej. „Kobieta sukcesu” to trzecie dzieło tej autorki. \r\n\r\nKobieta sukcesu — jest świetnym poradnikiem dla kobiet, które przechodzą kryzys w swoim życiu, którym cały ich dotychczasowy system wartości i priorytetów zawalił się w gruzy. Autorka niejednokrotnie podkreśla, że wszystkie sukcesy życiowe są zależne od nas samych. Wszystkie chęci i możliwości zmiany w naszym życiu tkwią w nas samych. Trzeba tylko odpowiednio się zmotywować, myśleć pozytywnie i skupić się na celu do osiągnięcia. „Kobieta sukcesu” nie tylko pokazuje, jak ten sukces osiągnąć, ale też podpowiada, jak można swoje życie zmienić, co trzeba zrobić, żeby z takiego bardzo dla nas komfortowego zaścianka wychylić się, żeby dokonać radykalnych zmian na lepsze. Jest wtedy bardzo ciężko, ale przykłady podane przez Autorkę dają nadzieję wielu kobietom, skazanym przez los w postaci niedorosłego emocjonalnie narzeczonego czy męża, którzy nie potrafili sobie poradzić z chorobą lub nałogiem swojej kobiety. Niektóre z nich miały wypadek i zostały osamotnione, inne z kolei walczą o odzyskanie wnuczki od rodziny zastępczej, albo zmagają się z chorobą ukochanego dziecka. Wszystkie te przykłady dają nam, kobietom, nadzieję, że mamy w sobie siłę przezwyciężać nieprzychylny los, że można odzyskać wiarę i podźwignąć się z najbardziej beznadziejnych sytuacji życiowych. Obyśmy wszystkie znalazły siły w sobie, żeby nie dać się pokonać złym ludziom czy losowi i żebyśmy zawsze umiały wyciągnąć właściwe wnioski, dążąc do swojego celu i do szczęścia.

Informacje dodatkowe o Kobieta sukcesu:

Wydawnictwo: Goneta.net
Data wydania: 2011-03-08
Kategoria: Poradniki
ISBN: 978-83-62041-33-6

Kup książkę Kobieta sukcesu

Kobieta sukcesu - opinie o książce