Logo wydawnictwa - Goneta.net
Przedstawiam Państwu mój pomysł na dzisiejsze zwirtualizowane życie. Bez wychodzenia do księgarni, czy nawet na pocztę po odbiór wymarzonych, zamówionych w internetowym sklepie woluminów. Cenię sobie czyjś dobry gust, dobre wyczucie rymu w wierszu, dobrą prozę i zawsze chylę czoło przed talentem i pasją. Zdaję sobie sprawę, że coraz więcej przeglądarek internetowych proponuje utworzenie lub wzięcie udziału w wielotematycznych blogach dla różnych twórców, mających wyznaczone swoje miejsce gdzieś między bramką SMS, pogodą a wiadomościami z kraju i ze świata. Indywidualność i personifikacja człowieka w masie ludzkiej ma sens dla tych, którzy cenią sobie samego siebie i swoje potrzeby. Dlatego właśnie powstała ta strona.

Mam nadzieję, że uda mi się namówić wielu dobrych Twórców, którzy zdecydują się podzielić swoim dorobkiem z nami wszystkimi i że będą to prace niepowtarzalne, niebanalne, ciekawe, które pozwolą uszlachetnić i rozświetlić co nieco szarość dnia. Jeśli piszesz i wiesz, że nie utrzymasz tego w cuglach swojej szuflady, proszę zajrzyj do wirtualnego biura mojego wydawnictwa. Wszystko, co potrafi wytworzyć ludzka wyobraźnia od zawsze jest podziwiana przez tych, którym taki dar nie jest dany.

Jeśli piszesz, malujesz, rysujesz, fotografujesz i wiesz, że nie utrzymasz tego w cuglach swojej szuflady, proszę zajrzeć do wirtualnego biura mojego wydawnictwa. Wszystko, co potrafi wytworzyć ludzka wyobraźnia, przetworzona na papierze w różnej formie od zawsze jest podziwiana przez tych, którym taki dar nie jest dany.

Wiem, że wielu z Państwa nie wierzy w swoje siły i większość swoich tworów uważa za potwory. A może jednak jest inaczej? Żeby się o tym przekonać, trzeba spróbować. Zapraszam.

Książki wydawnictwa

przesuń
Użytkownik Kiedy został fanem
CicheBaBum 2016-05-19 20:35:35

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy