Moja siostra jest super

Starsza siostra to naprawdę wielki skarb. Od starszej siostry można się nauczyć wielu nowych rzeczy i zawsze można liczyć na jej pomoc. Ta książeczka prezentuje cztery urocze, rodzinne opowiastki, które pomogą dzieciom, a szczególnie wszystkim starszym siostrom, zrozumieć ich młodsze rodzeństwo. To bardzo ważne! Przecież nie warto się dąsać, gniewać na maluchów albo zazdrościć czasu, jaki spędzają z nimi rodzice. Po każdej opowiastce dzieci znajdą zabawne, odprężające zgadywanki. I tak mała owieczka dowiedziała się, w jaki sposób sprawić przyjemność braciszkowi, świstaczka Martynka zrozumiała, że z młodszym rodzeństwem można się wesoło bawić, Tygryska Lea poznała trudną sztukę raczkowania, a pewna papużka nauczyła swoją młodszą siostrę mówić. A wy czy wiecie, w jaki sposób opiekować się swoim młodszym rodzeństwem?

Odbiorcy

– dzieci, które posiadają młodsze rodzeństwo.
– świadomi rodzice i dziadkowie, którzy chcą pomóc dzieciom w przyjęciu i zaakceptowaniu młodszego rodzeństwa.

Dlaczego warto nabyć tę książkę

– prezentuje cztery ciepłe, rodzinne opowiastki o starszych siostrach i ich młodszym rodzeństwie.
– każda historyjka kończy się zabawną i odprężającą zagadką, która umili dzieciom lekturę książeczki.
– wspaniała rodzinna lektura – pomaga dzieciom pokonać zazdrość oraz inne problemy związane z pojawieniem się na świecie młodszego rodzeństwa.

Informacje dodatkowe o Moja siostra jest super:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2012-12-02
ISBN: 978-83-7660-425-1

Kup książkę Moja siostra jest super

Moja siostra jest super - opinie o książce

W pogoni za pieniądzem
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - W pogoni za pieniądzem

W środku nocy Donald i Diodak odbierają pilne wezwanie... Sknerus otrzymał złe wieści od agentów szpiegujących Magikę de Czar! Oj, będzie gorąco, oj będzie...

Tatry, Gorce, Pieniny, Orawa i Spisz. Travelbook. Wydanie 1
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Tatry, Gorce, Pieniny, Orawa i Spisz. Travelbook. Wydanie 1

Tatry to najwyższe, najbardziej popularne, a według wielu również najpiękniejsze polskie góry. Wyniosłe szczyty, urokliwe doliny i fascynująca...