Alfabet domowych finansów

Książka ta jest nową wersją poradnika. Zawiera zbiór przemyśleń i zasad dotyczących planowania domowego budżetu. Myśli te zbierałam od kilkunastu lat, prowadząc swój budżet domowy, najpierw jako pracująca studentka, licząca każdą zarobioną złotówkę, później jako pracownik etatowy, a następnie prowadząc budżety kilkudziesięciu rodzin i kilkuset osób, jako księgowa. Ta dodatkowa praca (księgowej) daje mi olbrzymią satysfakcję i pokazuje, że niemożliwe staje się możliwym. Dzięki temu zmieniły się również losy rodzin oraz osób samotnych, a przede wszystkim zmieniła się mentalność tych, którym doradzam. Oni już wiedzą, że trzeba znaleźć harmonię między dzieleniem się, a zarabianiem. Akceptują także to, co przynosi im los, bo są już przygotowani - przynajmniej finansowo - na lepsze i gorsze chwile. Tak jak większość ludzi, którym pomagam, też byłam kiedyś w dołku finansowym. Właśnie to doświadczenie sprawiło, że wiem, jak się z niego podnieść i zakopać go, by już do niego nie wpaść. Pomagam ludziom od ponad 10 lat. Ciągle doskonalę siebie i innych. Tłumaczę, jak rozłożyć budżet na czynniki pierwsze w taki sposób, by wygospodarować część na inwestycje i pomnażanie środków.

Informacje dodatkowe o Alfabet domowych finansów:

Wydawnictwo: Rozpisani.pl
Data wydania: 2021-10-29
Kategoria: Poradniki

Tagi: Finanse osobiste bóg

Kup książkę Alfabet domowych finansów

Alfabet domowych finansów - opinie o książce

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;