Dom gejsz

Dom gejsz to kontynuacja bestsellerowej książki Harem. Zaczyna się od wątku współczesnego - nasza autorka jest już szczęśliwą posiadaczką małej fortuny ze sprzedaży Haremu. Wiedzie wygodny żywot w związku ze swoim chłopakiem,w pracy układa się jej doskonale, ale czegoś jej brakuje.Podrażniona żyłka poszukiwacza skarbów przeszłości nie daje jej spokoju. I wtedy dowiaduje się o istnieniu zaginionej części pamiętnika Sobiepana. Rusza więc ku nowej przygodzie, przez Chiny, Japonię i Afrykę.

Ciekawy wątek w książce poświęcony jest Marysieńce i jej pierwszym spotkaniu z Janem III Sobieskim.

Informacje dodatkowe o Dom gejsz:

Wydawnictwo: Harde
Data wydania: 2020-08-26

Kup książkę Dom gejsz

Dom gejsz - opinie o książce

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:2020-12-06,

Jest Zamość, wiek XVII. Wyczerpany chorobą weneryczną Jan "Sobiepan" Zamoyski spisuje swoje wspomnienia z niezwykłej morskiej wyprawy. Jej celem była Japonia. Zamoyskiego, który wciąż poszukiwał nowych wrażeń erotycznych, zafascynowały gejsze. Wyprawa była niebezpieczna. Japończycy odnosili się zdecydowanie wrogo do obcych. Na wodach czyhali piraci. W tle czaiły się też inne zagrożenia - regularne wojny polsko- szwedzkie czy pustosząca świat dżuma. Czy Zamoyskiemu udało się osiągnąć cel? W książce są też dodatkowe wątki - losy dziewcząt z haremu Zamoyskiego, które wygnała jego nowa żona oraz początki romansu Sobieskiego z Marysieńką.

Opowieść pikantna (śmiałe sceny erotyczne), ale nie przekraczająca wyraźnie granicy dobrego smaku. Poza pieprznością czasem czuje się też gorycz. Życie oparte na poszukiwaniu przeżyć erotycznych mimo pozornego bogactwa jest strasznie puste.

dr Kalina Beluch

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2021-02-10, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2021, Mam,

Marysieńka zabiega o względy swojego nowoposlubionego małżonka. Ku zdumieniu wszystkich kobieciarz, jakim jest Zamoyski nie wydaje się być zainteresowany młodziutka żoną. Kiedy w końcu przychodzi do jej łoża, jest grubianski i brutalny, wręcz gwalci żonę. Jozia natomiast nie może doczekać się spełnienia w ramionach Harry'ego, bo wciąż coś lub ktoś im przeszkadza. Przed nimi ciężkie przeżycia, Harry omal nie zostaje powieszony. Zanim też Zamoyski trafi do tytułowego domu gejsz, minie mnóstwo czasu... Coś widzę, że szykuje się ciąg dalszy:)

Harem
Alex Vastatrix, Waldemar Bednaruk0
Okładka ksiązki - Harem

Książka przenosi czytelnika w czasy królowania Jana II Kazimierza Wazy, magnackich potęg, potopu szwedzkiego i najazdu Chmielnickiego, a także rozkwitu...